ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

נהיגה בשלילה

נהיגה בשלילה – עבירה שמחייבת ליווי משפטי

שלילת רישיון, מוצדקת או לא, לא יכולה להצדיק נהיגה בזמן זה. גם אם קורה שיש נסיבות מקלות שונות, בתי המשפט והחוק בישראל לא רואים בעין יפה התרסה נגד שלטון החוק ונגד הזהירות שמחייב מצב כזה. עבירת נהיגה בשלילה היא עבירה שמחייבת ליווי משפטי כבר מההתחלה, משום שההשלכות המשפטיות חמורות מאוד ועלולות להגיע למצב של עונש מאסר ארוך. מכיוון שלא כל מי שנוהג בזמן שלילה עושה זאת בצורה זהירה, ומכיוון שיש סיבות לכך שהרישיון נשלל מלכתחילה, סביר להניח שחזרה עליהן תגרום לעבירה נוספת.

אם רישיונכם נשלל בגלל נהיגה בשכרות ואתם פשוט חוזרים על עבירה זו, הפעם התוצאות יהיו חמורות בהרבה בזמן המשפט. במקרים כאלה גם עלולה להיות פגיעה חמורה באחרים, גרימת תאונת דרכים קשה שתדרדר עוד יותר את מצבכם. כל אלה מקרים שבהם ייצוג משפטי מחויב המציאות כדי לנהל זאת ולמזער נזקים.

ייצוג משפטי בגלל נהיגה בשלילה

כדי להבין למה ואיך אפשר לטפל בעבירת נהיגה בשלילה כזאת, צריך להתייחס לסיבות שבגללן נשלל הרישיון מלכתחילה ולהסתכל על כל התיק כמכלול. בית המשפט לא יפריד בין העבירות וייתן לכך להשפיע על החלטתו, בוודאות. הנסיבות שבהן נשלל הרישיון הן הנסיבות שקבעו את מידת מסוכנותו של הנהג וייצוג משפטי הולם יהיה חייב לקחת זאת בחשבון ולטפל בכך. ההמשך של אותה שלילה היא ההתרסה והזלזול המתפרשים כך על ידי בית המשפט, כשהנהג בחר לנהוג ללא רישיון. אם גרם גם לתאונה תוך כדי כך זה מעצים את הבעיה.

במקרים כאלה ייצוג משפטי מקצועי ויעיל הוא האחראי שיוכל לטפל בהשלכות הקשות של משפט כזה. כדי לנהל את התיק שלכם בצורה המיטבית ביותר התקשרו למשרד עורכי הדין אילת ודוד גולן, הידועים והמוכרים בישראל בתחום דיני התעבורה.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים