ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  נהיגה בשלילה

  נהיגה בשלילה – עבירה שמחייבת ליווי משפטי

  שלילת רישיון, מוצדקת או לא, לא יכולה להצדיק נהיגה בזמן זה. גם אם קורה שיש נסיבות מקלות שונות, בתי המשפט והחוק בישראל לא רואים בעין יפה התרסה נגד שלטון החוק ונגד הזהירות שמחייב מצב כזה. עבירת נהיגה פסילה או נהיגה בשלילה היא עבירה שמחייבת ליווי משפטי כבר מההתחלה, משום שההשלכות המשפטיות חמורות מאוד ועלולות להגיע למצב של עונש מאסר ארוך. מכיוון שלא כל מי שנוהג בזמן שלילה עושה זאת בצורה זהירה, ומכיוון שיש סיבות לכך שהרישיון נשלל מלכתחילה, סביר להניח שחזרה עליהן תגרום לעבירה נוספת.

  אם רישיונכם נשלל בגלל נהיגה בשכרות ואתם פשוט חוזרים על עבירה זו, הפעם התוצאות יהיו חמורות בהרבה בזמן המשפט. במקרים כאלה גם עלולה להיות פגיעה חמורה באחרים, גרימת תאונת דרכים קשה שתדרדר עוד יותר את מצבכם. כל אלה מקרים שבהם ייצוג משפטי מחויב המציאות כדי לנהל זאת ולמזער נזקים.

  ייצוג משפטי בגלל נהיגה בשלילה

  כדי להבין למה ואיך אפשר לטפל בעבירת נהיגה בשלילה כזאת, צריך להתייחס לסיבות שבגללן נשלל הרישיון מלכתחילה ולהסתכל על כל התיק כמכלול. בית המשפט לא יפריד בין העבירות וייתן לכך להשפיע על החלטתו, בוודאות. הנסיבות שבהן נשלל הרישיון הן הנסיבות שקבעו את מידת מסוכנותו של הנהג וייצוג משפטי הולם יהיה חייב לקחת זאת בחשבון ולטפל בכך. ההמשך של אותה שלילה היא ההתרסה והזלזול המתפרשים כך על ידי בית המשפט, כשהנהג בחר לנהוג ללא רישיון. אם גרם גם לתאונה תוך כדי כך זה מעצים את הבעיה.

  במקרים כאלה ייצוג משפטי מקצועי ויעיל הוא האחראי שיוכל לטפל בהשלכות הקשות של משפט כזה. כדי לנהל את התיק שלכם בצורה המיטבית ביותר התקשרו למשרד עורכי הדין אילת ודוד גולן, הידועים והמוכרים בישראל בתחום דיני התעבורה.

  עונש על נהיגה בשלילה

  עונש על נהיגה בשלילה

  אדם אשר נוהג ברכב חייב שיהיה לו ביטוח חובה בתוקף, חייב לשלם את הרישיון במועד, חייב שיהיה לו רישיון בתוקף ושיהיה לו רישיון בכלל. כאשר אדם יוצא אל הדרך עם הרכב הוא צריך כי הרישיון והביטוח יהיו עליו באותה השעה, ואם קורה כי אדם נתפס על ידי שוטר בשעה שהוא בכלל נמצא במצב של שלילה, כאן כבר לא מדובר במזל רע – אלא בביצוע של דבר עבירה בתחום דיני התעבורה שהופכת את הנהג לעבריין תנועה. במקרים של נהיגה בשלילה, מוזמנים לפנות אל עורך דין תעבורה דוד גולן – לשם קבלת המענה המשפטי המקצועי ביותר

  נהיגה בשלילה היא עבירה

  בפועל, כל נהג אשר עלה לכביש ונהג ברכב למרות שהוא נמצא במצב של שלילת הרישיון שלו הוא נהג אשר מבצע דבר שהוא עבירה. זה לא משנה בפועל, האם הנהג הזה הוא נהג שחייב לבצע את הנסיעה הזו עבור הפרנסה שלו או שהיה מדובר במקרה של חירום, בצורה ה"יבשה" של החוק אין אדם שנשלל לו הרישיון מורשה לבצע אקט של נהיגה עד שאר הרישיון שלו הושב לו חזרה.

  אם בוחנים את העניין הזה לעומק, הרי שאדם שאר נשלל לו הרישיון קביל את הענישה הזו לא בכדי, אלא בגלל מקרים שבהם הוא ביצע עבירות בתחום התעבורה שהביאו לכך שנהיגה על ידיו היא בגדר של סכנה לעצמו לציבור. חזרה של עבירה חמורה, כמו שלילה שהתבצעה בשל נהיגה במצב של שכרות, יכולה אף להחמיר את הדין בפעם הנוספת הזו, בייחוד אם הנסיעה היא במצב של שכרות פעם נוספת על ידי אותו הנהג.

  ייצוג משפטי שממזער נזקים במקרה של נהיגה בשלילת רישיון

  את בית המשפט זה לא ממש מעניין אם הנהג הוא כזה שיש לו נסיבות מאוד מסוימות אשר יכולות להיחשב בתור נסיבות מקלות לביצוע של נהיגה בזמן של שלילה, מה שמעניין הוא האכיפה של כל אחד מחוקי התעבורה, וכשאר הרישיון של אחד נשלל הוא חייב להימנע מביצוע של אקט הנהיגה כל עוד זה כך. כל נהיגה תחת שלילה היא כמו אקט של התרסה כנגד שלטון החוק במדינה, ואת זה בית המשפט רואה בעין מאוד לא חיובית מזו הבחינה.

  מעבר לכך, כאשר המקרה הזה מגיע אל בית המשפט, ישנה בחינה מחודשת של כל מה שהביא אל שלילת הרישיון ועד לעבירה הנוכחית של נהיגה במצב של שלילה, והעבודה של עורך דין בתחום הזה היא מאוד חשובה ויכולה להוביל אל תוצאה שהיא פחות חמורה מבחינתו של הלקוח אשר נמצא בנקודה מאוד לא סימפטית מנקודת מבטו של בית המשפט.

  נהיגה בשלילה עונש

  אם שללו לכם את רישיון הנהיגה או נתפסתם נוהגים ללא רישיון, צרו קשר בדחיפות עם משרד עורכי הדין דוד ואילת גולן. המשרד נותן מענה ללקוחותיו למעלה מ 40 שנה ונחשב למוביל בתחום דיני התעבורה בישראל. להיתפס על נהיגה בשלילה זה דבר מסוכן עם השלכות מרחיקות לכת ולכן אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מיוצגים על ידי הטובים ביותר בתחום. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונציגנו המקצועיים ישמחו לעמוד לשירותכם.

  מה העונש על נהיגה בשלילה

  שלילת רישיון לרוב תהיה באופן זמני והיא יכולה להיות ב3 מקרים:

  • על ידי משרד הרישוי – במידה והנהג צבר 36 נק' הפסילה תהיה ל3 חודשים.
  • בית המשפט לתעבורה – אם אדם נשפט בבית המשפט לתעבורה בגין עבירה חמורה שביצע ייתכן ופסק הדין יהיה מעבר לקנס ויכול לכלול גם פסילה לזמן מסוים.
  • שוטר בדרגת קצין – בסמכותו לבצע פסילה מנהלית של רישיון למשך 30, 60 או 90 יום בשל נסיבות שונות כמו עבירה, סיכון הציבור, גרימה לתאונה ועוד.

  נהיגה בשלילה מה העונש

  אדם הנוהג בשלילה, למעשה לא רק משחק עם המזל שלו אלא גם עם החיים שלו ושל אנשים אחרים שהוא מסיע, אנשים אחרים בכבישים ועוד. בית המשפט ירצה למצות את מלוא חומרת הדין עם הנאשם, שזה אומר אפשרות לעד 3 שנות מאסר. האם זה בהכרח העונש שתקבלו? בואו נאמר שללא ייצוג משפטי ראוי אתם בהחלט מסתכנים בעונש מסוג זה.

  נסו להתייעץ מוקדם ככל האפשר עם עו"ד דיני תעבורה:

  אם אתם יודעים שיש לכם כמות מסוימת של נקודות למשל ואתם מתקרבים ל36 נק', התייעצו עם עו"ד תעבורה מה אפשר לעשות בנידון. כמו איך להתנהל ולהתנהג מעתה בכביש ולהימנע מקבלת נקודות נוספות. אפשרות נוספת היא להיעזר בעורך הדין לבקש מבית המשפט להמיר את הנקודות בקנס כספי ועוד.

  אל תיקחו את הסיכון ותנהגו בשלילה. יש הרבה דברים שאפשר לעשות כדי למנוע את הגעת השלילה או לערער על שלילת הרישיון שלכם. לפרטים נוספים וייעוץ צרו קשר עם משרד עו"ד דוד ואילת גולן, באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support