ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

נהיגה ללא רישיון

נהיגה ללא רישיון הינה עבירה חמורה ביותר

אחת העבירות החמורות ביותר שיכולה להיות היא נהיגה ללא רישיון נהיגה, אם לא הוצאתם אותו מלכתחילה, או נהיגה בזמן פסילת רישיון. לא משנה מי פסל לכם את הרישיון, מתי ולכמה זמן, אסור לנהוג בזמן פסילה או אם שכחתם לחדש אותו בגלל סיבות שונות. אמנם, תוכלו להסביר ולנמק למה זה קרה כדי למנוע ענישה לחומרה, אבל עדיין, תהיה ענישה כלשהי שעלולה להשליך עליכם בכל הרשעה. נהיגה ללא רישיון הופכת אתכם לאנשים שאינם מורשים לנהיגה והעונשים נעים משלילה עד לעונש מאסר שנתיים.

אם הייתם מעורבים בזמן הנהיגה לא רישיון גם בעבירת תנועה, מצבכם יוחמר, קל וחומר אם נפגעו אנשים ורכוש כתוצאה מכך. מרגע שנתפסתם על כך, יש לדאוג ייצוג משפטי שיבחן את הליך הגשת כתב האישום נגדכם ואת הראיות העומדות נגדכם.

חומרת העבירה בגין נהיגה ללא רישיון

חומרת העבירה והשלכותיה זוכה בכל בית משפט יחס אחר, ולכן עורכי דין לתעבורה שמתמחים בכך יידעו להציג לבית המשפט את מכלול הראיות והנסיבות שהובילו לכך. הענישה עשויה להיות מחמירה פחות ולמנוע מכם אי נעימויות גדולות יותר בהמשך. בית המשפט שרואה בכל נהיגה ללא רישיון התרסה נגד רשויות האכיפה ושלטון החוק עלול להכריע גם מבלי להתחשב בנסיבות חייכם והמקרה. במקרים רבים מוטל עונש מאסר בפועל ממש, בניגוד לנהוג לחשוב, ולכן ייצוג עורך דין הוא חיוני לכם. כמו כן, עליכם להיות מודעים לכל חובות היידוע בנוגע לשלילת הרישיון שלכם ופסילתו, כך שלא תילקח בחשבון הטענה שלא קיבלתם שום הודעה בדואר.

יחידות האכיפה של המשטרה עקביות בכל הקשור למעקב אחר נהגים כאלה ולכן גם אם לא טרחתם לברר זאת, המחשב המשטרתי יידע. פנו לעורכי הדין אילת ודוד גולן כדי לדעת מהו מצבכם המשפטי ולקבל סיוע בכל הליך נוסף שנגרם כתוצאה מכך.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים