ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

שלילת רישיון

שלילת רישיון יכולה להתנהל נכון יותר

שלילת רישיון מתקיימת בישראל בגלל מגוון של סיבות ומקרים. יש שלושה סוגים עיקריים של פסילת רישיון נהיגה ויש להכיר את ההבדלים. בכל מקרה, יש מה לעשות במקרים כאלה ולנסות להציל כמה שאפשר את המצב, כך שכדאי לשים לכך לב. שלילת רישיון מסוג אחד היא על ידי המשטרה, כאשר הנהג נחשב מסוכן לציבור ובגלל חומרת העבירה. במקרים כאלה השלילה היא במקום ביצוע העבירה וכאשר הנהג נתפס על ידי שוטר. זה יכול לקרות לתקופות של 30, 60 או 90 יום על ידי קצין משטרה.

אם אינכם מופיעים לשימוע שנעשה לכם בשל כך השלילה נכנסת לתוקפה עד המשפט. פסילת רישיון נוספת נעשית על ידי משרד הרישוי בגלל צבירת נקודות שנרשמות לכם על עבירות התנועה שביצעתם. הנקודות מסמנות את הסיכון שלכם כנהגים ובסופו של דבר מובילות לשלילה. גם בעניין הנקודות אפשר לפעול כאשר הן נרשמות לכם ולכן כדאי לטפל בכך בהקדם מבלי לגרור זאת.

שלילת רישיון ע"י בית המשפט

השלילה מהסוג השלישי היא שלילת רישיון על ידי בית המשפט בזמן הרשעה. פסק הדין שלו מחייב כמובן, ויכול לשלול לכם רישיון לשנים רבות או גם לצמיתות. אם חשוב לכם רישיון הנהיגה שלכם, כדאי לטפל בכך על ידי עורכי דין המנוסים בתחום התעבורה. הם מכירים את החוק ויודעים כיצד לנהל תיק שעשוי להוביל להחזרת הרישיון שלכם גם לאחר שנפסל. ניסיון רב בניהול תיקים כאלה מגדיל את הסיכוי לכך, ובכל מקרה תמיד עדיף לטפל בעבירות תעבורה בעזרת ייצוג משפטי. משרד עורכי הדין של אילת ודוד גולן הוא אחד המובילים בישראל בתחום דיני התעבורה. כדי לטפל בפסילת הרישיון שלכם ולמזער את הנזק התקשרו כבר היום כדי לקבל ליווי משפטי בתיק שלכם.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים