ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  שלילת רישיון

  שלילת רישיון יכולה להתנהל נכון יותר

  שלילת רישיון מתקיימת בישראל בגלל מגוון של סיבות ומקרים. יש שלושה סוגים עיקריים של פסילת רישיון נהיגה ויש להכיר את ההבדלים. בכל מקרה, יש מה לעשות במקרים כאלה ולנסות להציל כמה שאפשר את המצב, כך שכדאי לשים לכך לב. שלילת רישיון מסוג אחד היא על ידי המשטרה, כאשר הנהג נחשב מסוכן לציבור ובגלל חומרת העבירה. במקרים כאלה השלילה היא במקום ביצוע העבירה וכאשר הנהג נתפס על ידי שוטר. זה יכול לקרות לתקופות של 30, 60 או 90 יום על ידי קצין משטרה.

  אם אינכם מופיעים לשימוע שנעשה לכם בשל כך השלילה נכנסת לתוקפה עד המשפט. פסילת רישיון נוספת נעשית על ידי משרד הרישוי בגלל צבירת נקודות שנרשמות לכם על עבירות התנועה שביצעתם. הנקודות מסמנות את הסיכון שלכם כנהגים ובסופו של דבר מובילות לשלילה. גם בעניין הנקודות אפשר לפעול כאשר הן נרשמות לכם ולכן כדאי לטפל בכך בהקדם מבלי לגרור זאת.

  שלילת רישיון ע"י בית המשפט

  השלילה מהסוג השלישי היא שלילת רישיון על ידי בית המשפט בזמן הרשעה. פסק הדין שלו מחייב כמובן, ויכול לשלול לכם רישיון לשנים רבות או גם לצמיתות. אם חשוב לכם רישיון הנהיגה שלכם, כדאי לטפל בכך על ידי עורכי דין המנוסים בתחום התעבורה. הם מכירים את החוק ויודעים כיצד לנהל תיק שעשוי להוביל להחזרת הרישיון שלכם גם לאחר שנפסל. ניסיון רב בניהול תיקים כאלה מגדיל את הסיכוי לכך, ובכל מקרה תמיד עדיף לטפל בעבירות תעבורה בעזרת ייצוג משפטי. משרד עורכי הדין של אילת ודוד גולן הוא אחד המובילים בישראל בתחום דיני התעבורה. כדי לטפל בפסילת הרישיון שלכם ולמזער את הנזק התקשרו כבר היום כדי לקבל ליווי משפטי בתיק שלכם.

  שלילת רישיון ע"י בית המשפט

  שלילת רישיון נהיגה

  רישיון מקנה לנהגים חופש ועצמאות רבה. נהגים הם כאלה שיכולים לצאת עם הרכב שלהם אל העבודה, ויש נהגים אשר מבצעים את הנהיגה הזו בתור הפעולה שמספקת להם את הפרנסה כדוגמת נהגי מוניות או נהגי משאיות שמעבירים מידי יום סחורה מפה לשם. מה קורה כאשר עולה לה סיטואציה שבה הרישיון הזה נשלל?

  ההשלכה של שלילת רישיון מכבידה על אדם אשר רגיל לנסוע עם הרכב שלו לכל דבר או משתמש ברישיון לשם פרנסה. וכאן יש להבדיל בין המקרים השונים שמביאים לשלילה, כאשר זה תמיד חשוב לפנות אל עורך דין שמומחה בתחום דיני תעבורה על מנת לנסות ולבטל החלטה לגבי שלילה של רישיון ואולי אף למנוע אותה כליל במידת האפשר. מוזמנים לפנות אל עורך דין תעבורה דוד גולן לשם קבלת מענה מפשטי מקצועי.

  שלילת רישיון על ידי המשטרה

  יש כמה מקרים שיכולים בהם להתרחש סיטואציה של שלילת הרישיון לנהג, אחת מאלה היא שלילה אשר מתבצעת על ידי השוטר. במצב כזה השוטר עוצר נהג אשר ביצע עבירה מכל סוג שהוא, כמו נהיגה במצב של שכרות, נהיגה מעל המהירות המותרת ואף במקרה של תאונת דרכים שאליה השוטר נקרא. במקרים מעין אלה לשוטר יש את הסמכות לבצע שלילה של הרישיון לנהג בו במקום. שלילה מן הסוג הזה מתרחשת לתקופה קצובה החל משלושים יום של שלילה, שישים יום של שלילה ועד לתשעים יום של שלילה של הרישיון. השוטר חייב להיות בעל סמכות מתאימה, הווה אומר שהוא חייב להיות בדרג של קצין על מנת לבצע אקט של שלילה במקום.

  שלילה של הרישיון על ידי בית המשפט

  השלילה מן הסוג הזה כבר נעשית בבית המשפט מול שופט שאליו מובא העניין והעבריין לכאורה. שם דנים בפרטי המקרה, ואם השופט מוצא לנכון כי שלילה היא אקט הענישה הנדרש, אזי הוא מכריע את הדין עם שלילה של רישיון שהיא כבר אינה לתקופה קצרה כמו במקרה הראשון של שלילה על ידי השוטר קצין, אלא שלילה שיכולה להיות מתוקף סמכות בית המשפט והמקרה המדובר – גם לתקופה של שנים ארוכות ואף לצמיתות.

  על מנת שלא לצאת עם הרשעה מעין זו ניתן תמיד לנצל את הזכות של כל אדם בתור אזרח להתייעץ עם עורך דין תעבורה, ואיתו לנסות ולהביא את בית המשפט להגיע לכדי הכרעה פחותה מבחינת החומרה שלה, ואולי אף להוציא את הלקוח במצב שבו הרישיון כלל לא הגיע לשלילה.

  שלילת רישיון על מהירות

  שלילת רישיון על מהירות

  משרד עורך הדין דוד גולן מייצג מקרים של שלילת רישיון על מהירות מופרזת.

  מהירות מופרזת היא אחת מעבירות התנועה הנפוצות בישראל. אחד לכמה זמן יוצאת משטרת ישראל במבצע אכיפה אשר נגמר עם אלפי דו״חות תנועה ומאות שלילות של רישיון הנהיגה. שלילת רישיון מובילה לדיונים בבתי משפט במטרה לבטל את השלילה או לפחות להפחית מהעונש וכאן יש צורך בייצוג של עורך דין היודע לטפל בתיקי תעבורה.

  איך מטפלים במקרים של שלילת רישיון על מהירות מופרזת

  • פסילת רישיון מנהלית ניתנת על ידי שוטר כאשר הוא עוצר את הנהג. הפסילה היא איננה עונש אלא אמצעי מניעה של סכנה נוספת לחיי אדם הנמצאים על הכביש. פסילה בדרך כלל ניתנת לעבירות תנועה חמורות כגון נסיעה במהירות מופרזת. השלילה תקיפה ל-30 ימים ואיתה ניתן תמיד זימון לבית המשפט לתעבורה.
  • במהלך המשפט רוב המאמץ יתרכז בניסיון להוכיח כי התהליך שהביא לפסילה היה לא תקין. למשל שמכשיר אכיפת המהירות לא היה מכויל, שהבדיקה על ידי השוטר היה בניגוד לנהלים, או שהמכשיר קלט רכב אחר ולא את רכבך. בעבר היו ניסיונות להטיל דופי במכשירי אכיפת המהירות. בית המשפט קבע כי באופן כללי שהמכשירים אמינים.
  • העונשים היכולים להינתן בבית המשפט כוללים קנס, פסילה על תנאי, שלילה בפועל ומאסר. לפעמים יהיה שילוב בין העונשים. קיימת יכולת לערער על ההחלטה.
  • במידה והחלטת לקבל עלייך את פסק הדין, תהיה חייב לברר לעומק את כל הפרטים והמשמעויות שלהם. למשל במידה ופסק הדין הוא שלילת הרישיון בפועל צריך לברר עד איזה תאריך, האם יש שלילה על תנאי בנוסף, האם צריך לבצע טסט או מבחן כתוב לצורך חידוש ועוד שאלות רבות. עורך הדין ששכרת לצורך ייצוגך צריך להיות מסוגל לענות על השאלות הללו.

  את מי ניתן לשכור לצורך ביטול שלילת רישיון נהיגה והגנה בבית המשפט

  משרד עורך הדין דוד גולן מגן על נהגים שיש להם שלילת רישיון על מהירות מופרזת. למשרדנו ניסיון וידע של יותר מ-20 שנה בתיקי תעבורה ונהיגה מופרזת. פנו אלינו עוד היום לשם קבלת ייצוג הולם.

  איך להשמר משלילת רישיון

  ביטול שלילת רישיון נהיגה

  שלילת רישיון זה לא דבר נעים והוא יכול לקרות בכמה וכמה מקרים שתכף נרחיב עליהם. נהיגה בשלילה עשוי להיות דבר מסוכן מאוד ולגרור עונשים כבדים שמגיעים עד מאסר בפועל ל-3 שנים. כמובן שבמקרה של נהיגה בשלילה וביצוע עבירות נוספות, מעורבות בתאונה או גרימת נזק בריאותי לאדם אחר, עשויות להיות לכך השלכות קטלניות ומשנות חיים אף יותר. במידה ונשלל מכם הרישיון באופן זמני אל תנהגו ללא רישיון – התקשרו אל משרד עורכי הדין דוד ואילת גולן, משרד עו"ד המתמחה בתחום דיני התעבורה והמוביל בישראל בתחום זה, ותגלו את האפשרויות העומדות בפניכם. מי יודע – אולי ניתן יהיה להחזיר לכם את הרישיון לנהיגה לעבודה ולהפחית את הנזק עד המשפט ולאחריו.

  שלילת רישיון – למי יש הסמכות לשלול לכם

  שלילת רישיון לרוב מתבצעת לתקופת זמן מסוימת, כאשר בית המשפט לתעבורה יכול להחליט במקרים מסוימים על פסילת הרישיון לתקופה ארוכה ו/או לצמיתות. על כל פנים, לרוב מדובר בעונש נלווה לעונש נוסף שיכול להיות קנס כספי ולהגיע עד שנים מאחורי סורג ובריח. ל3 גופים עיקריים יש את הסכמות לשלול לכם את הרישיון:

  • אם צברתם 36 נקודות תעבורה, רישיונכם יישלל מכם ל 3 חודשים וכמובן בנוסף לכך ייתכן ותצטרכו לעבור מחדש מבחן תיאוריה ומבחנים נוספים. משרד הרישוי הוא זה ששולל מכם את הרישיון במקרה זה.
  • שוטר בדרגת קצין שעצר אתכם בשטח בגין עבירת תנועה, תאונה שהייתם מעורבים בה וכד', רשאי לבצע פסילת מנהלית במקום לחודש עד 3 חודשים. פסילה מנהלית הכוונה היא לפסילת הרישיון שלכם עד אשר תעמדו למשפט בגין העבירה שביצעתם ובית המשפט לתעבורה יחליט לגבי פסק הדין שלכם.
  • בית המשפט לתעבורה – הוא בית משפט העוסק בתחום דיני התעבורה ותיקים הקשורים לנושא. בסמכותו לשלול רישיון לתקופת זמן ארוכה יותר ו/או לצמיתות וזאת בעונש לעונשים נוספים שהוא יכול להעניק.

  אל תיקחו סיכון

  כאשר מדובר בשלילת רישיון תמיד יש מה לעשות בנידון לכן אל תסכנו את חייכם וחיים של אחרים ותנהגו ללא רישיון ואל תסתכנו בכך ששוטר יתפוס אתכם והעונש יהיה כבד יותר. צרו קשר עם משרד עורכי הדין המובילים דוד ואילת גולן, באתר או בטלפון ונשמח ללוות אתכם בתהליך.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support