ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  נהיגה במהירות מופרזת ושלילת הרישיון

  במקרה של נהיגה בעת מהירות מופרזת, כאשר בהמשך נשלל הרישיון, מומלץ לפנות למשרד עורך דין דוד דולן.

  במידה ונתפסת נוהג במהירות מופרזת סביר להניח כי רישיונך יישלל מנהלית ותמצא את עצמך עומד מול שופט בבית המשפט לתעבורה. במקרה של נהיגה בשלילה רצוי שיהיה איתך ייצוג הולם של עורך דין המנוסה בהגנה על אנשים שנתפסו בעבירות תעבורה.

  באילו מקרים יישלל הרישיון?

  • המהירות המותרת לנהיגה משתנה בהתאם לסוג הדרך:

   • המהירות המרבית המותרת לרוב סוגי הרכב בדרך עירונית היא 50 קמ״ש.
   • המהירות המרבית המותרת לרוב סוגי הרכב בדרך בין-עירונית נעה בין 80 קמ״ש ל-120 קמ״ש. 
   • לאוטובוסים ורכבים מסחריים מותר לנסוע במהירויות נמוכות יותר.
  • בידי המשטרה מספר מכשירים המשמשים לאכיפת המהירות. הנפוץ ביותר הוא אקדח הלייזר. כעת נכנסה מערכת חדשה המבוססת על מצלמות דיגיטליות וזמן שליחה מהיר של דו״חות לבית הנהג.
  • שלילה מנהלית – השוטר שעצר אותך על מהירות רשאי לשלול את רישיונך לתקופה של 30 ימים במידה וקיים אצלו חשד שהמשך נהיגתך עלול לסכן את שאר האנשים על הכביש על פי קריטריונים המופיעים בחוק. בעבירת תנועה שבה נגרם נזק לאדם או לרכוש, רשאי השוטר לשלול את הרישיון ל-60 ימים ובמידה ונהרג אדם ל-90 ימים.
  • לבית המשפט סמכות לשלול את רישיון הנהיגה גם על עבירות אשר לא מצוין לגביהם צורך בשלילה על פי החוק. פרמטרים אשר יכולים להוביל את בית המשפט לשלילה כוללים את חומרת העבירה, השופט ועורך הדין המייצג. 
  • ניתן אם כן להבין שלעורך הדין המייצג אותך בעבירות תעבורה ישנה חשיבות מכרעת בפסק הדין ואסור להקל ראש הן בעבירות תנועה בכלל והן בבחירת עורך הדין שייצג אותך בגינן בבית המשפט.

  איזה עורך דין מומלץ לטיפול בשלילת רישיון

  במידה ונתפסת על מהירות מופרזת והרישיון שלך נשלל, פנה מיד למשרד עורך דין תעבורה בירושלים דוד גולן. 

  משרדנו ידוע בניסיונו העשיר של 20 שנה בייצוג של עבירות תנועה והיכרות מעמיקה עם מערכת המשפט. אנחנו עומדים לצד לקוחותינו בכל עבירת תנועה ומייצגים אותם על הצד הטוב ביותר.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support