ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  עבירות תנועה

  עבירות תנועה מחייבות ייצוג משפטי מיומן בכל שלב

  עבירות תנועה נעשות על ידי נהגים והן פוגעות או בעצמם וברכבם בלבד, או בנוסעיהם או בכלי רכב ואנשים אחרים. בכל מקרה, חומרתם יכולה לנוע מהקל ביותר כמו עבירות חניה ודו"חות תנועה, ועד תאונות דרכים שגרמו להרוגים ופצועים. בישראל יכול אדם לבחור במקרים מסוימים בברירת משפט, כך שבמקום לשלם קנסות הוא יכול לעמוד לפני שופט ולטעון לחפותו. במקרים רבים, כאשר הצדק עמו והוא יכול להוכיח זאת הוא יוצא זכאי, ומונע מעצמו את כל הסנקציות שכרוכות בכך. גם במקרים אחרים שבהם יתקשה להוכיח את חפותו לכאורה, טענותיו יובאו לפני בית המשפט כדי שהענישה תהיה חמורה פחות.

  זהו בדיוק המקום שבו עורך דין לענייני תעבורה יכול לסייע ולייצג את הנאשם כך שייגרם לו פחות נזק.

  ביצעתם עבירות תנועה? פנו לעו"ד מומחה בעבירות תנועה

  אפילו עוד לפני כן, כאשר רק נעברה העבירה לכאורה והחלו ההליכים נגדו הוא זכאי ורשאי לקבל ליווי משפטי ראוי שיבהיר לו את מצבו ויעשה הכל כדי שהחקירה תסתיים באי העמדה למשפט. במקרים שבהם ההעמדה למשפט מחויבת המציאות, כמו במקרים של נהיגה בשכרות ותאונות דרכים, הסעיפים המחמירים של כתב האישום מחייבים הגנה הולמת בפני בית המשפט ואי אפשר ולא רצוי להימנע מייצוג משפטי. זהו בדיוק ההבדל שבין כתב אישום מחמיר שהעונשים עליו יכולים להגיע ל-20 שנים בכלא, לבין ענישה מחמירה פחות או אפילו השמטה של סעיפים אלה במקרה שמשכנעים את התביעה.

  עבירות תנועה הן תחום נרחב מאוד המחייב מקצועיות וקפדנות על כל תו ותג של לשון החוק, כולל היכרות מעמיקה עם כל הדרכים היצירתיות שבהן עורכי דין יכולים לסייע ללקוחותיהם בהקלה על ההליכים. הבטיחו לעצמכם ייצוג משפטי מיומן ומנוסה של עורכי דין מהטובים שיש בדיני תעבורה, של משרד דוד ואילת גולן, מהמובילים בישראל.

  עבירות תנועה ניקוד

  עבירות תנועה חמורות

  נהג רכב המעוניין להגיע מביתו למקום עבודתו צריך לעבור שורה ארוכה של תמרורים, רמזורים וכבישים עירוניים ובין עירוניים. ריבוי החוקים עלול לבלבל לפעמים גם את הנהג המנוסה ביותר ולגרום לעבירת תנועה ואף לתאונה. כשזה קורה, כדאי לפנות אל עורך דין תעבורה המומחה בעבירות תנועה אשר יוכל לייעץ לו כיצד עליו לפעול במקרים שבהם עוצר אותם שוטר תנועה.

  מדוע כדאי לבחור עורך דין תעבורה מנוסה בעבירות תנועה

  אם זו הפעם הראשונה שלכם שבה אתם מקבלים זימון לבית המשפט, כדאי לוודא שבתיק שלכם מטפל אדם מקצועי. מדוע חשוב לפנות לעורך דין מנוסה? אלה כמה סיבות לכך:

  • לטפל במקרה מורכב – אמנם כל עורך דין מקצועי התחיל את דרכו כעורך דין חסר ניסיון, אך אם הייתם מעורבים בתאונה קטלנית, חשוב שייצג אתכם אדם אשר נתקל במקרים מורכבים כשלכם. עורך דין בעל ניסיון רב יכול להפחית מהעונש שנגזר עליכם ואף להוציא אתכם זכאים במשפט.
  • עניין למומחים – עורך דין הוא מקצוע רחב המתפצל לתחומים רבים. ישנם עורכי דין המטפלים בענייני משפחה ואחרים בתחום הנדל"ן. מטבע הדברים, אם קיבלתם זימון על עבירת תנועה כמו מהירות מופרזת, אתם צריכים לוודא כי אתם מזמינים את שירותיו של עורך דין תעבורה. עם זאת, ישנם עורכי דין העוסקים בתחום זה מהצד, ולכן חשוב לפנות לעורך דין שדיני תעבורה הם תחום עיסוקו העיקרי.
  • אינטרסים אישיים – עורכי דין מתחילים שעדיין אינם בטוחים במקצועיותם, עלולים לפעול מתוך אינטרסים אישיים כלשהם. מנגד, אדם מנוסה בטוח יותר בפועלו ובצדקת דרכו, ולכן הסיכוי שייצג אתכם ללא מעורבות אישית כלשהי גדול יותר.

  עו"ד דוד גולן – 30 שנות עבודה

  עו"ד דוד גולן הוא עורך דין תעבורה מנוסה ומקצועי אשר החל את דרכו לפני כ-30 שנה כתובע משטרתי של אגף התנועה בעיר תל אביב, אשר בה הוא מנהל את משרדו בימים אלה. עו"ד גולן מנהל עם אשתו, עו"ד אילת גולן, משרד עורכי דין לענייני תחבורה. המשרד מסייע לכל אדם להינצל מעונש חמור שעלול להטיל עליו בית המשפט או מעונש על עבירת תנועה שהוא לא ביצע. המשרד פתוח לאנשים מכל האוכלוסיות ומכל האזורים בארץ ומסייע בנושאים כמו הגעה להסדר טיעון, נסיעה בשכרות או נסיעה ללא רישיון.

  שיטת הניקוד לעבירות תנועה

  נקודות עבירות תנועה

  המרחב הזה שבו כולנו נמצאים הוא מקום שמכיל שילוב של אנשים הולכים, אנשים שנוסעים בתחבורה ציבורית וכאלה אשר בוחרים להתנייד עם כלי רכב ממונע בדרך עירונית ודרך בינעירונית. עבור כל אחד מאיתנו ההליכה והנסיעה היא דבר אשר חייב להתרחש בהתאם לחוקי התנועה כאשר תחת דיני תעבורה יש הרבה מאוד חוקים אשר נועדו לשמור על הסביבה מפני סכנה וליצור אזור בטוח מבחינה סביבתית. אלו אשר מבצעים עבירה מתחום דיני התעבורה הם גם כאלה אשר צפויים לסוגים שונים של ענישה, אשר כל מטרתה היא ליצור אפקט של הרתעה ואי חזירה על אותה העבירה או עבירה אחרת על ידי אדם אחר ואפילו על ידי אותו האדם שכבר נתפס בשעת ביצוע עבירה. במקרים של עבירות תנועה, יש לפנות אל עורך דין תעבורה דוד גולן.

  שיטת הניקוד לעבירות תנועה

  האם עבור כל סוג של עבירה יש את אותה הענישה? מתי צפויים לקבל נקודות בשיטה של צבירת הנקודות, מתי צפויים לקבל קנס, מתי צפויים לראות כי הרישיון נשלל ומתי מגיעים אל שיא חומרת הדין עם ענישה שכוללת מאסר בפועל לתקופה הכי גבוהה? טווחי הענישה הם רבים ולא בכדי, הרי יש כל מיני סוגים של עבירות שאר החומרה שלהן היא שונה ומכאן גם מיצוי חומרת הדין. ישנן עבירות תנועה שעבורן מקבל הנהג או הולך הרגל רק קנס, ישנן עבירות שמביאות אל שלילה של הרישיון באופן זמני וישנן עבירות שהן כאלו שהובילו אל נזק רב, מבחינת רכוש ו/או מבחינה פיזית והן כבר עוברות אל השלב הכי מחמיר שהוא מאסר. מאסר יכול להיות גם במצב שבו מגיע עבריין סדרתי של עבירות תנועה, והוא בשלב הזה שבו מערכת הענישה מחייבת הרחקה שלו מן הסביבה לטובת הכלל וליצירה של הרתעה יותר אפקטיבית עם מאסר בפועל.

  יתרונות עורך דין תעבורה בעניין

  כאשר פונים אל עורך דין דיני תעבורה רוצים מן הסתם להמתיק את הענישה. אבל, כאן חייבים להבין כי יש השלכות מאוד גדולות לכל מקרה ולכל סוג של עבירה אשר בוצעה. לפעמים ענישה יכולה להיות יותר מחמירה רק בשל העובדה כי בשבוע שבו עולה המקרה לדין התרחשו כמה תאונות הרות גורל. הענישה יכולה להיות יותר מקלה אצל שופט בבית משפט אחד ויותר מחמירה אצל שופט אחר בבית משפט אחר. זה בהחלט מסייע כי עורך דין שאיתו מגיעים הוא כזה שאר בקיא ברמה מאוד גבוהה בכל אלה, עם רמה גבוהה של ביצועים בתיקים דומים בעבר.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support