ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

עבירות תנועה

עבירות תנועה מחייבות ייצוג משפטי מיומן בכל שלב

עבירות תנועה נעשות על ידי נהגים והן פוגעות או בעצמם וברכבם בלבד, או בנוסעיהם או בכלי רכב ואנשים אחרים. בכל מקרה, חומרתם יכולה לנוע מהקל ביותר כמו עבירות חניה ודו"חות תנועה, ועד תאונות דרכים שגרמו להרוגים ופצועים. בישראל יכול אדם לבחור במקרים מסוימים בברירת משפט, כך שבמקום לשלם קנסות הוא יכול לעמוד לפני שופט ולטעון לחפותו. במקרים רבים, כאשר הצדק עמו והוא יכול להוכיח זאת הוא יוצא זכאי, ומונע מעצמו את כל הסנקציות שכרוכות בכך. גם במקרים אחרים שבהם יתקשה להוכיח את חפותו לכאורה, טענותיו יובאו לפני בית המשפט כדי שהענישה תהיה חמורה פחות.

זהו בדיוק המקום שבו עורך דין לענייני תעבורה יכול לסייע ולייצג את הנאשם כך שייגרם לו פחות נזק.

ביצעתם עבירות תנועה? פנו לעו"ד מומחה בעבירות תנועה

אפילו עוד לפני כן, כאשר רק נעברה העבירה לכאורה והחלו ההליכים נגדו הוא זכאי ורשאי לקבל ליווי משפטי ראוי שיבהיר לו את מצבו ויעשה הכל כדי שהחקירה תסתיים באי העמדה למשפט. במקרים שבהם ההעמדה למשפט מחויבת המציאות, כמו במקרים של נהיגה בשכרות ותאונות דרכים, הסעיפים המחמירים של כתב האישום מחייבים הגנה הולמת בפני בית המשפט ואי אפשר ולא רצוי להימנע מייצוג משפטי. זהו בדיוק ההבדל שבין כתב אישום מחמיר שהעונשים עליו יכולים להגיע ל-20 שנים בכלא, לבין ענישה מחמירה פחות או אפילו השמטה של סעיפים אלה במקרה שמשכנעים את התביעה.

עבירות תנועה הן תחום נרחב מאוד המחייב מקצועיות וקפדנות על כל תו ותג של לשון החוק, כולל היכרות מעמיקה עם כל הדרכים היצירתיות שבהן עורכי דין יכולים לסייע ללקוחותיהם בהקלה על ההליכים. הבטיחו לעצמכם ייצוג משפטי מיומן ומנוסה של עורכי דין מהטובים שיש בדיני תעבורה, של משרד דוד ואילת גולן, מהמובילים בישראל.

נהג רכב המעוניין להגיע מביתו למקום עבודתו צריך לעבור שורה ארוכה של תמרורים, רמזורים וכבישים עירוניים ובין עירוניים. ריבוי החוקים עלול לבלבל לפעמים גם את הנהג המנוסה ביותר ולגרום לעבירת תנועה ואף לתאונה. כשזה קורה, כדאי לפנות אל עורך דין תעבורה המומחה בעבירות תנועה אשר יוכל לייעץ לו כיצד עליו לפעול במקרים שבהם עוצר אותם שוטר תנועה.

מדוע כדאי לבחור עורך דין תעבורה מנוסה בעבירות תנועה

אם זו הפעם הראשונה שלכם שבה אתם מקבלים זימון לבית המשפט, כדאי לוודא שבתיק שלכם מטפל אדם מקצועי. מדוע חשוב לפנות לעורך דין מנוסה? אלה כמה סיבות לכך:

  • לטפל במקרה מורכב – אמנם כל עורך דין מקצועי התחיל את דרכו כעורך דין חסר ניסיון, אך אם הייתם מעורבים בתאונה קטלנית, חשוב שייצג אתכם אדם אשר נתקל במקרים מורכבים כשלכם. עורך דין בעל ניסיון רב יכול להפחית מהעונש שנגזר עליכם ואף להוציא אתכם זכאים במשפט.
  • עניין למומחים – עורך דין הוא מקצוע רחב המתפצל לתחומים רבים. ישנם עורכי דין המטפלים בענייני משפחה ואחרים בתחום הנדל"ן. מטבע הדברים, אם קיבלתם זימון על עבירת תנועה כמו מהירות מופרזת, אתם צריכים לוודא כי אתם מזמינים את שירותיו של עורך דין תעבורה. עם זאת, ישנם עורכי דין העוסקים בתחום זה מהצד, ולכן חשוב לפנות לעורך דין שדיני תעבורה הם תחום עיסוקו העיקרי.
  • אינטרסים אישיים – עורכי דין מתחילים שעדיין אינם בטוחים במקצועיותם, עלולים לפעול מתוך אינטרסים אישיים כלשהם. מנגד, אדם מנוסה בטוח יותר בפועלו ובצדקת דרכו, ולכן הסיכוי שייצג אתכם ללא מעורבות אישית כלשהי גדול יותר.

עו"ד דוד גולן – 30 שנות עבודה

עו"ד דוד גולן הוא עורך דין תעבורה מנוסה ומקצועי אשר החל את דרכו לפני כ-30 שנה כתובע משטרתי של אגף התנועה בעיר תל אביב, אשר בה הוא מנהל את משרדו בימים אלה. עו"ד גולן מנהל עם אשתו, עו"ד אילת גולן, משרד עורכי דין לענייני תחבורה. המשרד מסייע לכל אדם להינצל מעונש חמור שעלול להטיל עליו בית המשפט או מעונש על עבירת תנועה שהוא לא ביצע. המשרד פתוח לאנשים מכל האוכלוסיות ומכל האזורים בארץ ומסייע בנושאים כמו הגעה להסדר טיעון, נסיעה בשכרות או נסיעה ללא רישיון.

נקלעתם לתאונת דרכים קטלנים ובטוחים שאתם גרמתם לה? קיבלתם קנס של 750 שקלים בפעם הראשונה בחייכם על מהירות מופרזת? אינכם צריכים להתמודד לבדכם עם העול המשפטי. עורכי דין תעבורה מסייעים רבות לנאשמים ומצליחים לא אחת לחלץ אותם ממצבים מורכבים כמו האשמה בגין נהיגה בשכרות או תאונה קטלנית שבה מעורבים הולכי רגל.

דברים שכדאי לדעת על עורכי דין תעבורה

אם עוצר אתכם שוטר תנועה, אתם יכולים בכל רגע לנצל את זכותכם לפנות לעורך דין מקצועי לדיני תעבורה. ישנם אנשים המוותרים על הסיוע של עורך הדין ובטוחים כי הם יכולים להסתדר בכוחות עצמם, מבלי לדעת שללא סיוע משפטי כל משפט יכול להפליל אותם לרעה. אלה כמה סיבות שבגינן כדאי לפנות לעורך דין:

  • לראות את הדברים באור אחר – אם אתם אנשים מוסריים, ייתכן שאתם עסוקים בהאשמות עצמיות בייחוד אם מדובר בתאונה מורכבת. עורך דין תאונות דרכים מיומן ומנוסה יכול לגרום לכם להסתכל בדרך אחרת על התאונה שקרתה. בזכותו תבינו כי התאונה לא התרחשה באשמתכם, אלא באשמתם של גורמים חיצוניים כמו חושך, כביש חלקלק או הולך רגל שהחליט להתפרץ לכביש משום מקום.
  • גם כשזה נראה אבוד, יש מה לעשות – תפקידם של עורכי דין תעבורה הוא לסייע בכל מצב, גם כשהוא נראה אבוד מבחינת הלקוח. למשל, אם נדמה לכם ממבט ראשון שלא ניתן לזכות אתכם לאחר שנכשלתם בבדיקת ינשוף, עורך דין מיומן יכול להוכיח שהבדיקה נעשתה שלא כדין, ושהמכשיר לא הראה תוצאה מדויקת מכיוון שלא עבר כיול.
  • להגיד את הדבר הנכון – ישנם נאשמים אשר בטוחים שאם הם ישתפו פעולה עם השוטרים והשופט ויודו באשמה, הם יקבלו הקלה בעונשם. אך לא כך הוא הדבר. עורך דין לענייני תחבורה המכיר את החוק יכול להנחות את הלקוח ולייעץ לו מה להגיד.

עו"ד דוד גולן – לדעת שאפשר לטפל בעבירות התנועה שלכם

עורכי דין תעבורה לא חסרים בשוק, אך לעתים לא קל למצוא את האדם המנוסה והמקצועי אשר ידע בוודאות כיצד לפעול במקרים מורכבים. כזה הוא עו"ד דוד גולן אשר יש לו ניסיון רב בהצגת לקוחות שהורשעו בעבירות תנועה בדרגות שונות. המשרד הוותיק של עו"ד גולן פתוח לכל אדם, והוא נועד להוציא את האמת לאור, לזכות את הנאשם או להקל בחומרת העונש שהוטל עליו.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים