ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

נקודות תעבורה

שיטת נקודות תעבורה

נקודות הן השיטה שבה משתמש משרד הרישוי כדי לסמן נהגים שמורשעים בעבירות תעבורה כדי לפקח עליהם. מלבד הרתעה, נקודות תעבורה מכוונות לכך שנהגים ילמדו עם הזמן להשתפר בנהיגתם, כדי שלא יחמירו בעבירות התנועה שלהם. יש כמה וכמה עבירות תנועה שבגינן נרשמות הנקודות, והן נעות מקלות ביותר לחמורות במיוחד, כמו תאונה קטלנית. הניקוד נע בין 2 ל-10, ובסופו של דבר עלול לגרום לסנקציות שונות. 36 נקודות שצברתם מובילות לשלילת רישיון, חזרה על התאוריה ואם חזרו שוב ושוב על העבירות, אתם עלולים לאבד את הרישיון לשנים. שלא לדבר על אי הנעימות ואי הנוחות שבכך, ואם פרנסתכם תלויה בכך על אחת כמה וכמה זה חשוב לטפל בנקודות בייצוג משפטי.

ישנם מקרים שבהם רישיונכם נשלל גם ללא קשר למספר הנקודות, בגלל חומרת העבירה, אבל ללא ספק, הצטברותן משפיעה על ההחלטה לטווח הארוך.

טיפול בנקודות תעבורה שנצברות לחובתם

יש כמה דרכים לטפל בנקודות האלה וכולן מגיעות לתוצאות טובות יותר בעזרת טיפול משפטי על ידי עורכי דין מיומנים בתחום התעבורה. שיטת הנקודות יכולה לגרום לכך שחלקן יימחק אם עברו שנתיים מיום ביצוע העבירה, או  ארבע שנים, תלוי במספר הנקודות. הסעיפים הקשורים אליהן סבוכים ומסועפים למדי. נקודות תעבורה יכולות להימחק וכל הטיפול בהן דורש ייעוץ משפטי מהימן שמתמצא בהן, במה שצריך ואפשר לעשות כדי לבטל ולמחוק אותן ולהחזיר לכם את הרישיון.

מהרגע הראשון שהן מתחילות להצטבר מומלץ מאוד להתחיל לבדוק מה עוד אפשר לעשות בנידון, ולהיעזר לשם כך בעורכי דין מנוסים שיוכלו לטפל גם בנהלים המחמירים יותר בכל הקשור לנקודות. כדי לברר את זכויותיכם וכיצד להחזיר לעצמכם את הרישיון התקשרו למשרד עורכי דין אילת ודוד גולן לדיני תעבורה כדי שיסייעו לכם בכך.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים