ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

עו"ד תעבורה תל אביב

הולכי רגל בתל אביב מגלים בכל פעם מחדש את הקושי בחציית כבישים. העיר הגדולה התברכה בכלי רכב רבים החוצים את כבישיה באופן תמידי. משאיות, אופנועים, אוטובוסים וכלי רכב פרטיים – כל אלה עלולים לבצע עבירת תנועה ולהזדקק לעזרתו של עו"ד תעבורה תל אביב. זאת משום שהניווט בעיר הסואנת מקשה על הנהגים לפעול תמיד לפי חוקי התנועה, והם חשופים לדוחות, קנסות ואף לזימונים משפטיים.

מדוע כדאי להתייעץ עם עו"ד תעבורה תל אביב במקרה של תאונה

תאונה היא אירוע מלחיץ ופתאומי שבמהלכו הנהג לא תמיד יודע כיצד לנהוג ומה לומר לשוטר. נהגים רבים נוטים להאשים את עצמם בגרימה לתאונות, אך על פי שלעתים קרובות ניתן להוכיח כי האשמה מוטלת על הנהג האחר או על הולך הרגל. לאחר תאונת הדרכים, מומלץ לפנות מיד לעורך דין מקצועי מכמה סיבות עיקריות:

  • לדעת מה להגיד – השיחה הראשונית עם בוחן התנועה היא שיחה משמעותית המשפיעה על ההליך המשפטי שיבוא. כדי לא לבצע טעויות שלא ניתן יהיה לתקן לאחר מכן, חשוב לקבל עזרה מטעם עו"ד תעבורה תל אביב. שכן, מבלי לדעת זאת, עלול האדם להפליל את עצמו במשפטים כמו "אני מצטער, אכן נהגתי במהירות מופרזת של 160 קמ"ש".
  • לשים לב לגורמים אחרים – עורך דין מקצועי יעזור לנהג להבין כי הפגיעה לא נגרמה באשמתו. שמן שנשפך על הכביש עלול לגרום לתאונת דרכים, והולך רגל פזיז שהופיע בפתאומיות ורץ לעבר מעבר החצייה יכול להתברר כגורם העיקרי לתאונה.
  • להקל בעונש – פקחי התנועה נוטים להחמיר בעבירה. כך למשל, נהג יכול להיות מואשם בעבירה חמורה יותר של נהיגה בקלות ראש ולא בעבירה קלה של נהיגה עקב חוסר זהירות. עורך דין מיומן יכול להוכיח כי הנהג ביצע את העבירה הקלה מבין השתיים ובכך להפחית מעונשו.

עו"ד דוד גולן – הניסיון מדבר בעד עצמו

גרים בתל אביב ועברתם לאחרונה תאונת דרכים? מחפשים עו"ד תאונות דרכים בתל אביב שיכול להוציא אתכם מהתסבוכת? עו"ד דוד גולן הוא עורך דין ותיק ומנוסה העוסק בתחום דיני תעבורה במשך כ-30 שנה. משרד עורכי הדין שלו פתוח לכל המגזרים ולכל התושבים ברחבי הארץ, והוא מטפל במגוון רחב של נושאים כדוגמת נהיגה מופרזת, נהיגה לאחר שלילת רישיון, נהיגה בשכרות או בהשפעת אלכוהול או שחרור ממעצר עקב עבירה חמורה.

להתייעץ עם עו"ד תעבורה תל אביב במקרה של תאונה

עו"ד דיני תעבורה בתל אביב

מחפשים אחר עו"ד תעבורה תל אביב? ללא ספק, תל אביב היא עיר גדולה ביותר, ויש אשר מחשיבים אותה, בשל הפעילות הרבה אשר מתרחשת בה ביום ובלילה, לעיר הבירה הלא רשמית של ישראל. יש בה גם כמות גדולה של תושבים, ויש בה כמות עוד יותר גדולה של כלי רכב שממנה יוצאים ואליה נכנסים בכל יום מחדש, באופן שהוא די צפוי עבור מקום שבו יש הרבה מאוד תעסוקה לכל אלה שגרים בעיר עצמה ואלה שמגיעים מכל עיר רחוקה או קרובה לאותה העיר.

כל התנועה הזו היא דבר אשר יש בו סיכוי הרבה יותר גבוה ליצירה של עבריינות תנועה, ואת זה ניתן לראות באופן די בולט כאשר נמצאים על הכביש וגם כאשר אותו מנסים לעבור בתור הולכי רגל שסביבם נעים רכבים שמונעים באופן חשמלי וכאלה שמונעים בדלקים. מה עושים במידה ובה מואשמים בעבירה או מוצאים את עצמכם בתאונת דרכים? זו העת שבה רבים פונים אל עורך דין תעבורה דוד גולן.

עו"ד תעבורה תל אביב: לא מתמודדים עם תאונה לבד

מה שכל אזרח בארץ ישראל צריך לדעת הוא שכל בעיה שהיא בלשון החוק, יכולה להיפתר גם לטובתו אם הוא רק משתמש בכלי שעומד לזכותו מלבד הטעינה לחפותו. מהו? הפניה אל עורך דין שמתמחה בתחום הספציפי שבו יש לו בעיה, ועם הסיוע שלו ניתן לשנות את הכרעת הדין אל משהו שהוא ברמה הרבה פחות חמורה.

אין כל יתרון בלחשוב כי האמת תצא לאור, ואם חפים מכל פשע אין זה אומר כי יכולים להיות בטוחים כי הכול יתנהל ללא כל חשש מהבחינה הזו. רק קבלת יעוץ מול עורך דין תוכל להציג את המצב הזה מהבחינה המלאה והמקצועית דרך עיניו המקצועיות של עורך דין, ורק אז ניתן להגיע לידי החלטה יותר שקולה ולפעול על מנת להשיג את הכי הרבה בסיוע של כלים משפטיים שלאדם מן השורה הם אינם מוכרים באופן די נורמטיבי.

היתרון של שירותי עו"ד בתחום התעבורה

יש רשימה נאה של עורכי דין לענייני תעבורה שמציעים את השירותים שלהם, אבל במקרה שבו מאתרים עו"ד שגם יש לו ניסיון ופרקטיקה של עשרות של שנים עם תיקים שעבורם הביא אל תוצאות מוצלחות, לצד העובדה כי הוא מעניק שירותיו לתושבי העיר תל אביב – מקבלים את חבילת השירות האידיאלית.

עורך דין תעבורה בתל אביב עם 30 שנות ניסיון

עורך דין תעבורה בתל אביב לשירותכם בכל בעיה

זקוקים לשירותיו של עורך דין תעבורה בתל אביב? תל אביב היא עיר שבה גם יש אוכלוסייה רבה, וגם יש בה תנועה מאוד ערנית לכל אורך שעות היום, החל מן האנשים אשר מגיעים לשם מכל הערים הסובבות לעוד יום של עבודה ועד לאותם האנשים שיוצאים בערב אל כל סוג של בילוי נעים. אולי בשל כל התנועה הערה הזו יש יותר מקרים של תאונות דרכים, של עבירות תנועה, כמו נהגים שמחפשים להאיץ כדי להגיע אל מקום העבודה בזמן וללא איחורים נוספים. זה בהחלט אינו תירוץ, וזה לא מה שיכול להביא אל הפחתה בענישה במידה ונתפסים. מה שכן, בחירה של עו"ד לדיני תעבורה בצורה נבונה יכולה להשפיע על התוצאות שלהן מייחלים. כדי לקבל את המענה המשפטי המקצועי ביותר, יש ליצור קשר בהקדם עם עורך דין תעבורה דוד גולן.

עורך דין תעבורה בתל אביב: מקבלים הקלה בענישה

זה אף פעם לא נעים או נחמד לגלות שמקבלים ענישה על נהיגה במהירות מופרזת – בייחוד באזורים שבהם לא מעט נהגים אחרים נוטים ללחוץ ולסחוט את דוושת הגז בכביש שהוא בינעירוני. אבל, חוקי התנועה נועדו על מנת לשמור על הסדר בכל מקום שבו הם נאכפים, ומשטרת התנועה עושה את עבודתה נאמנה בסיוע לאזרחים לנהוג ולהיות באזור שאינו מציב בפניהן סכנות בעקבות נהגים ואזרחים שאינם פועלים לפי הכללים.

עורך דין תעבורה בתל אביב יכול לגשת אל כל מקרה ומקרה שכזה עם בחינה של העבירה אשר כביכול נעשתה, ובחינה של הדרך שלו להראות את הדברים מעינו של הלקוח שאולי מדובר בענישה עבור עבירה שבכלל לא נעשתה או שהיו גורמים מקלים במקרה שבו היא קרתה. עו"ד מיומן ידע לעבור על פני כל הראיות שנמצאות בידיו, ומהן להביא אל ענישה כמה שיותר פחותה, דבר ששווה את משקלו בזהב עבור לקוח שיכול אפילו להתקדם אל ענישה של מאסר בפועל.

עו"ד דיני תעבורה שממוקם קרוב

החשיבות של עורך דין המומחה בדיני תעבורה אשר יכול להעניק את השירותים שלו גם עבור לקוחות שממוקמים באזור של תל אביב בצורה נוחה היא רבה. לא כל אדם יכול להרשות לעצמו נסיעה ארוכה בכל פעם בה הוא צריך להעביר דבר מה או לשבת במשרד עורך הדין עבור עוד מקרה של פגישה דחופה לקראת המשפט וקבלת הדין.

שירותי עריכת דין טובים הם גם כאלה שאר נוחים מבחינת המרחק בין הלקוח אליהם, ויש כאלה שבשל כך בוחרים משרד עורך דין מנוסה ומיומן ומומלץ, שבין היתר הוא גם כזה שממוקם בצורה הכי אידיאלית שאפשר באותה העיר שבה הם מתגוררים, או עובדים.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support