ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

עו"ד תעבורה תל אביב

הולכי רגל בתל אביב מגלים בכל פעם מחדש את הקושי בחציית כבישים. העיר הגדולה התברכה בכלי רכב רבים החוצים את כבישיה באופן תמידי. משאיות, אופנועים, אוטובוסים וכלי רכב פרטיים – כל אלה עלולים לבצע עבירת תנועה ולהזדקק לעזרתו של עו"ד תעבורה תל אביב. זאת משום שהניווט בעיר הסואנת מקשה על הנהגים לפעול תמיד לפי חוקי התנועה, והם חשופים לדוחות, קנסות ואף לזימונים משפטיים.

מדוע כדאי להתייעץ עם עו"ד תעבורה תל אביב במקרה של תאונה

תאונה היא אירוע מלחיץ ופתאומי שבמהלכו הנהג לא תמיד יודע כיצד לנהוג ומה לומר לשוטר. נהגים רבים נוטים להאשים את עצמם בגרימה לתאונות, אך על פי שלעתים קרובות ניתן להוכיח כי האשמה מוטלת על הנהג האחר או על הולך הרגל. לאחר תאונת הדרכים, מומלץ לפנות מיד לעורך דין מקצועי מכמה סיבות עיקריות:

  • לדעת מה להגיד – השיחה הראשונית עם בוחן התנועה היא שיחה משמעותית המשפיעה על ההליך המשפטי שיבוא. כדי לא לבצע טעויות שלא ניתן יהיה לתקן לאחר מכן, חשוב לקבל עזרה מטעם עו"ד תעבורה תל אביב. שכן, מבלי לדעת זאת, עלול האדם להפליל את עצמו במשפטים כמו "אני מצטער, אכן נהגתי במהירות מופרזת של 160 קמ"ש".
  • לשים לב לגורמים אחרים – עורך דין מקצועי יעזור לנהג להבין כי הפגיעה לא נגרמה באשמתו. שמן שנשפך על הכביש עלול לגרום לתאונת דרכים, והולך רגל פזיז שהופיע בפתאומיות ורץ לעבר מעבר החצייה יכול להתברר כגורם העיקרי לתאונה.
  • להקל בעונש – פקחי התנועה נוטים להחמיר בעבירה. כך למשל, נהג יכול להיות מואשם בעבירה חמורה יותר של נהיגה בקלות ראש ולא בעבירה קלה של נהיגה עקב חוסר זהירות. עורך דין מיומן יכול להוכיח כי הנהג ביצע את העבירה הקלה מבין השתיים ובכך להפחית מעונשו.

עו"ד דוד גולן – הניסיון מדבר בעד עצמו

גרים בתל אביב ועברתם לאחרונה תאונת דרכים? מחפשים עו"ד תאונות דרכים בתל אביב שיכול להוציא אתכם מהתסבוכת? עו"ד דוד גולן הוא עורך דין ותיק ומנוסה העוסק בתחום דיני תעבורה במשך כ-30 שנה. משרד עורכי הדין שלו פתוח לכל המגזרים ולכל התושבים ברחבי הארץ, והוא מטפל במגוון רחב של נושאים כדוגמת נהיגה מופרזת, נהיגה לאחר שלילת רישיון, נהיגה בשכרות או בהשפעת אלכוהול או שחרור ממעצר עקב עבירה חמורה.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים