ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  מהירות מופרזת

  במקרה של מהירות מופרזת חייבים ייצוג משפטי

  עבירת נהיגה מופרזת היא מהנפוצות ביותר, גם כשלא שמים לב ומגיעים אליה בלי כוונה. את המהירות המותרת בכל תחום בישראל קובעת פקודת התעבורה, והיא מחייבת אתכם גם אם לא שמתם לב לכך שלחצתם על הדוושה יותר מדי. גם בעבירת מהירות מופרזת יש דרגות שונות של חומרת העבירה והתחום שבה נרשמה. בהתאם, מדורגת גם הענישה על כך. האכיפה נעשית על ידי מכשירים כמו המצלמה הידועה שמצלמת עבריינים או ממל"ז, ועוד. בתחום העירוני, למשל, תוכלו לצאת עם קנס כספי בלבד אם המהירות המופרזת נעה בתחום שבין 0 ל-20 קמ"ש.

  נקודות יתווספו לכם בדרגת החומרה הבאה והזמנה לדין תקבלו אם המהירות המופרזת תעבור ב-31 קמ"ש את המותר בתחום העירוני. בתחום הבין-עירוני תקבלו בכל מקרה ברירת משפט בדרגות הקלות יחסית, אבל יש לזכור שבכל מקרה שבו מוגשת הזמנה לדין גם מותר לשוטר לשלול את רישיון הנהיגה.

  ברירת משפט והשלכותיה בנהיגה במהירות מופרזת

  לכאורה, העבירה הראשונה היא גם זו שיכולים להקל בה עמכם אבל לעולם לא תדעו עד כמה החליטו להחמיר עם נהגים דווקא אז, עד כמה השופט רוצה להרתיע באמת ולכן להקשות עם העבריינים ולהטיל עונש כבד במיוחד, ועד כמה יושפע מכך גיליון ההרשעות שלכם. אם הגעתם לאולם המשפט בשבוע של תאונות דרכים קשות, הן ישפיעו בוודאות על בית המשפט. מהירות מופרזת קלה עלולה להפוך למקרה כזה להרשעה ודאית ולגרור איתה סנקציות וענישה קשה, שתשפיע עליכם ותקשה עליכם להתנהל הלאה.

  במקרים של ברירת משפט, במיוחד אם מדובר במקרה ראשון שכזה, לא מומלץ להגיע לבד לבית המשפט. התקשרו למשרד עורכי דין דוד ואילת גולן, והם יוכלו לסייע לכם במשפט כזה, מניסיונם העשיר וההיכרות שלהם עם מערכת המשפט לעומקה.

  מהירות מופרזת עונשים על פי חוק

  נקלעתם לתאונת דרכים קטלנים ובטוחים שאתם גרמתם לה? קיבלתם קנס של 750 שקלים בפעם הראשונה בחייכם על מהירות מופרזת? אינכם צריכים להתמודד לבדכם עם העול המשפטי. עורכי דין תעבורה מסייעים רבות לנאשמים ומצליחים לא אחת לחלץ אותם ממצבים מורכבים כמו האשמה בגין נהיגה בשכרות או תאונה קטלנית שבה מעורבים הולכי רגל.

  דברים שכדאי לדעת על נהיגה במהירות מופרזת

  אם עוצר אתכם שוטר תנועה, אתם יכולים בכל רגע לנצל את זכותכם לפנות לעורך דין מקצועי לדיני תעבורה. ישנם אנשים המוותרים על הסיוע של עורך הדין ובטוחים כי הם יכולים להסתדר בכוחות עצמם, מבלי לדעת שללא סיוע משפטי כל משפט יכול להפליל אותם לרעה. אלה כמה סיבות שבגינן כדאי לפנות לעורך דין:

  • לראות את הדברים באור אחר – אם אתם אנשים מוסריים, ייתכן שאתם עסוקים בהאשמות עצמיות בייחוד אם מדובר בתאונה מורכבת. עורך דין תעבורה מיומן ומנוסה יכול לגרום לכם להסתכל בדרך אחרת על התאונה שקרתה. בזכותו תבינו כי התאונה לא התרחשה באשמתכם, אלא באשמתם של גורמים חיצוניים כמו חושך, כביש חלקלק או הולך רגל שהחליט להתפרץ לכביש משום מקום.
  • גם כשזה נראה אבוד, יש מה לעשות – תפקידם של עורכי דין תעבורה הוא לסייע בכל מצב, גם כשהוא נראה אבוד מבחינת הלקוח לדוגמה נהיגה בשכרות. אם נדמה לכם ממבט ראשון שלא ניתן לזכות אתכם לאחר שנכשלתם בבדיקת ינשוף, עורך דין מיומן יכול להוכיח שהבדיקה נעשתה שלא כדין, ושהמכשיר לא הראה תוצאה מדויקת מכיוון שלא עבר כיול.
  • להגיד את הדבר הנכון – ישנם נאשמים אשר בטוחים שאם הם ישתפו פעולה עם השוטרים והשופט ויודו באשמה, הם יקבלו הקלה בעונשם. אך לא כך הוא הדבר. עורך דין לענייני תחבורה המכיר את החוק יכול להנחות את הלקוח ולייעץ לו מה להגיד.

  עו"ד דוד גולן – לדעת שבמקרה של נהיגה מופרזת זה לא סוף הדרך

  עורכי דין תעבורה לא חסרים בשוק, אך לעתים לא קל למצוא את האדם המנוסה והמקצועי אשר ידע בוודאות כיצד לפעול במקרים מורכבים. כזה הוא עו"ד דוד גולן אשר יש לו ניסיון רב בהצגת לקוחות שהורשעו בעבירות תנועה בדרגות שונות. המשרד הוותיק של עו"ד גולן פתוח לכל אדם, והוא נועד להוציא את האמת לאור, לזכות את הנאשם או להקל בחומרת העונש שהוטל עליו.

  נהיגה במהירות מופרזת נקודות

  מהירות מופרזת בעיר

  כלי רכב הוא כלי מאוד מסוכן, ולא לחינם יש חוקי תעבורה שאר מציינים בצורה הכי ברורה שיכולה להיות מתי אדם יכול לנהוג במהירות מסוימת בדרך עירונית ומתי הוא יכול להגביר את המהירות הזו בדרך שהיא בינעירונית. כל נהג יודע לקרוא את טוואי המסלול שבו הוא נמצא על ידי מיני תמרורים שנמצאים לאורכה של כל דרך סלולה שבה נוסעים בכלי רכב, ואין כל סיבה שאדם יחצה את גבולות המהירות המותרת לפי חוק לפי כך. מה קורה כשאר אדם נתפס על ידי מכמונת מהירות המוצבת באזור מסוים ונשלח אליו דו"ח על מהירות מופרזת? עבירת נהיגה במהירות מפורזת היא מאוד נפוצה, ודבר זה מביא אל המוני דוחות שמועברים לנהגים כל הזמן. כדי לקבל מענה משפטי מקצועי בתחום זה, מוזמנים לפנות אל עורך דין תעבורה דוד גולן.

  מהירות מופרזת: עבירה נפוצה ביותר

  כל מי שנוהג בכלי רכב יכול להעיד על עצמו כי הוא נסע לכל הפחות פעם אחת במהירות שהיא גוברת על זו אשר הייתה מותרת באזור שבו הם נסעו. אבל החוק הוא חוק, והוא מציין באופן ברור את המהירות המותרת ואין כל הגמשה של המהירות הזו כי נוהגים בכביש הערבה וממהרים להגיע אל בית המלון לאחר נסיעה מאוד מאוד ארוכה. המהירות הזו לא נקבעה בכדי ובשרירות הדעת, אלא באופן אשר נבחן על ידי מיטב המומחים, וכדי להעניק לכל הנהגים אשר נמצאה על אותה הדרך את הנסיעה הכי בטוחה שיכולה להיות עד שאר יגיעו אל מקום חפצם ללא כל בעיה שנובעת מנהיגה שיכולה ליצור מצב של סכנה לנהג ולכל מי שנמצא סביבו.

  דרגות שונות של חומרת העבירה

  מה קורה לאחר שנקבע כי התרחשה עבירה של נהיגה במהירות שהיא מעל המהירות המותרת באזור מסוים? כאשר זה שוטר שיש לו שיקול דעת, הוא יכול לבחור האם לתת דו"ח או אזהרה בלבד, אבל כאשר אין זה אדם אלא מכונה אשר מצלמת באופן ברור כל רכב אשר עבר על המהירות המותרת, כאן כבר צריכים לעבור בין הברירה של תשלום הדוח והקנס שנקבע, או לגשת אל בית המשפט על מנת לערער על הדוח הזה שאולי נקבע בצורה שגויה.

  דרגות הענישה משתנות לפי המהירות בה נסע הנהג, וגם נקודות יכולות להתווסף אל הענישה שכוללת גם הגעה אל בית המשפט. כאן גם ישנה האפשרות כי השוטר יבצע שלילה של הרישיון לאותו נהג. בכל מקרה, זה מאוד לא חכם להגיע ללא עורך דין אל בית המשפט, כי לא מגיעים לבד לבית המשפט מבלי שיודעים מה הכלים שאיתם ניתן לתמרן לשם הפחתת הענישה או ביטולה במידת האפשר.

  מהירות מופרזת נהג חדש

  עונש על מהירות מופרזת

  ברגע בו אדם מקבל לידיו את רישיון הנהיגה, לראשונה הוא חש האדם הכי חופשי שיכול לצאת אל עבר כל מקום בצורה נוחה ומהירה. אחרי זמן קצר זה נעשה הרבה יותר ברור כי העניין הזה של המהירות הוא לא דבר שקורה בשעות של פקק תנועה, וגם לא כשהכביש הוא ריק ממכוניות ובו יש את הצורך ללחוץ על דוושת הגז כדי לקבל את אותה התחושה של נסיעה במהירות גבוהה. המהירות המותרת לנסיעה בכל אזור היא לא כזו אשר נבחרה בצורה שרירותית בכלל, אלא מהסיבה כי מהירות מסוימת היא כזו שמתאימה לדרך בינעירונית ואחרת לדרך עירונית שצריכה להיות יותר נמוכה וזהירה. במקרים של נהיגה במהירות מופרזת, יש לפנות אל עורך דין תעבורה דוד גולן.

  נהיגה במהירות מופרזת: ההשלכות של נהיגה במהירות שאינה מותרת

  ישנם סוגים שונים של ענישה, במידה ונהג נתפס על ידי שוטר או על ידי מצלמה כאשר הוא עובר את מהירות הנסיעה המותרת. אך מלבד לשיקול הדעת של השוטר באותו מקרה שנמצא מולו באותו הרגע, יש גם את העניין של הגעת העניין אל בית המשפט, ששם יכול השופט להחליט להחמיר עם הענישה למרות שמדובר באדם שזו העבירה הראשונה שלו והוא אדם נפלא ששומר חוק בכל יום אחר.

  ככל שהשופט יבחר לנהוג בדרך שמרתיעה את יתר הנהגים ומשמשת לדוגמא למען יראו וייראו, כך ההשלכות לגבי הנהג הן הרבה יותר חמורות מבשגרה. כאן זה שם את הדגש היותר ניכר על הצורך בסיוע של עורך דין מקצועי ומיומן, שיוכל להציל את המצב ולהביא את הסנקציות והענישה לדבר הכי מזערי ביחס לגורמים אשר משפיעים על בית המשפט בכל יום מחדש.

  פקודת תעבורה מחייבת בכל מצב

  יש אנשים אשר יטענו כי הם כלל לא שמו לב כי הם עקפו את מהירות הנסיעה המותרת באזור מסומן, ויש אחרים אשר יטענו כי כל יתר הנהגים נהגו באותה המהירות וכי אין אדם שלא סוחט את הדוושה של הגז בכביש כמו כביש הערבה. ובכל אלה יש שוטר שיבחר שלא לתת דוח כספי וכזה שייתן דוח כספי בעלות שהיא יחסית נמוכה, ומה שתמיד חשוב לזכור הוא שנסיעה במהירות המותרת היא הוראה חשובה מתוקף פקודת התעבורה שמי שעובר עליה, הוא למעשה נהג אשר מבצע עבירת תנועה. הענישה אשר תינתן יכולה להיות די שונה ממקום אחד לאחר, וממהירות כזו למהירות אחרת והיא יכולה להגיע עד לכדי שלילה של רישיון הנהיגה על ידי השוטר. לא רוצים להסתבך עם כזו בעיה? סעו לפי המהירות המותרת.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support