ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

מהירות מופרזת

במקרה של מהירות מופרזת חייבים ייצוג משפטי

עבירת נהיגה מופרזת היא מהנפוצות ביותר, גם כשלא שמים לב ומגיעים אליה בלי כוונה. את המהירות המותרת בכל תחום בישראל קובעת פקודת התעבורה, והיא מחייבת אתכם גם אם לא שמתם לב לכך שלחצתם על הדוושה יותר מדי. גם בעבירת מהירות מופרזת יש דרגות שונות של חומרת העבירה והתחום שבה נרשמה. בהתאם, מדורגת גם הענישה על כך. האכיפה נעשית על ידי מכשירים כמו המצלמה הידועה שמצלמת עבריינים או ממל"ז, ועוד. בתחום העירוני, למשל, תוכלו לצאת עם קנס כספי בלבד אם המהירות המופרזת נעה בתחום שבין 0 ל-20 קמ"ש.

נקודות יתווספו לכם בדרגת החומרה הבאה והזמנה לדין תקבלו אם המהירות המופרזת תעבור ב-31 קמ"ש את המותר בתחום העירוני. בתחום הבין-עירוני תקבלו בכל מקרה ברירת משפט בדרגות הקלות יחסית, אבל יש לזכור שבכל מקרה שבו מוגשת הזמנה לדין גם מותר לשוטר לשלול את רישיון הנהיגה.

ברירת משפט והשלכותיה בנהיגה במהירות מופרזת

לכאורה, העבירה הראשונה היא גם זו שיכולים להקל בה עמכם אבל לעולם לא תדעו עד כמה החליטו להחמיר עם נהגים דווקא אז, עד כמה השופט רוצה להרתיע באמת ולכן להקשות עם העבריינים ולהטיל עונש כבד במיוחד, ועד כמה יושפע מכך גיליון ההרשעות שלכם. אם הגעתם לאולם המשפט בשבוע של תאונות דרכים קשות, הן ישפיעו בוודאות על בית המשפט. מהירות מופרזת קלה עלולה להפוך למקרה כזה להרשעה ודאית ולגרור איתה סנקציות וענישה קשה, שתשפיע עליכם ותקשה עליכם להתנהל הלאה.

במקרים של ברירת משפט, במיוחד אם מדובר במקרה ראשון שכזה, לא מומלץ להגיע לבד לבית המשפט. התקשרו למשרד עורכי דין דוד ואילת גולן, והם יוכלו לסייע לכם במשפט כזה, מניסיונם העשיר וההיכרות שלהם עם מערכת המשפט לעומקה.

נקלעתם לתאונת דרכים קטלנים ובטוחים שאתם גרמתם לה? קיבלתם קנס של 750 שקלים בפעם הראשונה בחייכם על מהירות מופרזת? אינכם צריכים להתמודד לבדכם עם העול המשפטי. עורכי דין תעבורה מסייעים רבות לנאשמים ומצליחים לא אחת לחלץ אותם ממצבים מורכבים כמו האשמה בגין נהיגה בשכרות או תאונה קטלנית שבה מעורבים הולכי רגל.

דברים שכדאי לדעת על נהיגה במהירות מופרזת

אם עוצר אתכם שוטר תנועה, אתם יכולים בכל רגע לנצל את זכותכם לפנות לעורך דין מקצועי לדיני תעבורה. ישנם אנשים המוותרים על הסיוע של עורך הדין ובטוחים כי הם יכולים להסתדר בכוחות עצמם, מבלי לדעת שללא סיוע משפטי כל משפט יכול להפליל אותם לרעה. אלה כמה סיבות שבגינן כדאי לפנות לעורך דין:

  • לראות את הדברים באור אחר – אם אתם אנשים מוסריים, ייתכן שאתם עסוקים בהאשמות עצמיות בייחוד אם מדובר בתאונה מורכבת. עורך דין תעבורה מיומן ומנוסה יכול לגרום לכם להסתכל בדרך אחרת על התאונה שקרתה. בזכותו תבינו כי התאונה לא התרחשה באשמתכם, אלא באשמתם של גורמים חיצוניים כמו חושך, כביש חלקלק או הולך רגל שהחליט להתפרץ לכביש משום מקום.
  • גם כשזה נראה אבוד, יש מה לעשות – תפקידם של עורכי דין תעבורה הוא לסייע בכל מצב, גם כשהוא נראה אבוד מבחינת הלקוח לדוגמה נהיגה בשכרות. אם נדמה לכם ממבט ראשון שלא ניתן לזכות אתכם לאחר שנכשלתם בבדיקת ינשוף, עורך דין מיומן יכול להוכיח שהבדיקה נעשתה שלא כדין, ושהמכשיר לא הראה תוצאה מדויקת מכיוון שלא עבר כיול.
  • להגיד את הדבר הנכון – ישנם נאשמים אשר בטוחים שאם הם ישתפו פעולה עם השוטרים והשופט ויודו באשמה, הם יקבלו הקלה בעונשם. אך לא כך הוא הדבר. עורך דין לענייני תחבורה המכיר את החוק יכול להנחות את הלקוח ולייעץ לו מה להגיד.

עו"ד דוד גולן – לדעת שבמקרה של נהיגה מופרזת זה לא סוף הדרך

עורכי דין תעבורה לא חסרים בשוק, אך לעתים לא קל למצוא את האדם המנוסה והמקצועי אשר ידע בוודאות כיצד לפעול במקרים מורכבים. כזה הוא עו"ד דוד גולן אשר יש לו ניסיון רב בהצגת לקוחות שהורשעו בעבירות תנועה בדרגות שונות. המשרד הוותיק של עו"ד גולן פתוח לכל אדם, והוא נועד להוציא את האמת לאור, לזכות את הנאשם או להקל בחומרת העונש שהוטל עליו.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים