ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  נהיגה ואלכוהול

  אחת העבירות החמורות ביותר בתחום דיני התעבורה אם לא החמורה שבהן, היא נהיגה בשכרות. במידה ונתפסתם או נאשמתם על נהיגה בשכרות צרו קשר עם משרד עורכי הדין דוד ואילת גולן שיסייע לכם בייעוץ מהיר ומקצועי וכן ליווי לאורך כל הדרך עד תוצאות המשפט. משרד עו"ד דוד ואילת גולן פועל למעלה מ 30 שנה בתחום דיני תעבורה ונחשב למשרד המוביל בארץ בתחום זה. לפרטים נוספים, ייעוץ וליווי צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

  מדוע חייב ייצוג משפטי מקצועי במקרה של נהיגה בשכרות?

  במידה ואדם נתפס נוהג עם אלכוהול או בהשפעתו מעל הכמות המותרת, הוא ייחשב נוהג בשכרות, גם אם הוא חושב שהוא כשיר לנהיגה, שאלכוהול אינו משפיע עליו, או על כושר הנהיגה שלו. את בית המשפט זה לא מעניין ואם נתפסתם עם מנת אלכוהול מעל המותר בחוק, יפתחו נגדכם באופן ישיר הליכים משפטיים. במקרה כזה דבר ראשון יישלל מכם רישיונכם ל-30 ימים ובהליך המשפטי שיפתחו נגדכם אתם עשויים לקבל עונש כבד בהרבה בהתאם לחומרת העבירה. לפני הגשת כתב האישוםתתבצע חקירה במשטרה ולכן חשוב מאוד להיות מיוצגים על ידי עורכי דין תעבורה מנוסים ומקצועיים בתחום שיעזרו לכם להתנהל בצורה נכונה גם במהלך החקירה וגם לפני ובמהלך המשפט. במקרים מסוימים ניתן להוכיח תקלה בינשוף הבודק את מידת האלכוהול או לברור את מהימנות הבדיקה שבוצעה לכם.

  דגשים שונים שחשוב לדעת

  בכל הנוגע לנהיגה בשכרות חשוב לדעת שלא מתחשבים בכשירות הנהג או בכמה הוא חושב שהוא כשיר. יש כמות מדויקת וברורה שנקבעה על ידי החוק, והיא כמה אלכוהול מותר בגוף האדם בזמן הנהיגה. כאמור שתיית אלכוהול מלווה בלא מעט תופעות לוואי, כאשר אחת מהן היא מהירות תגובה איטית יותר, כך שזה ממש לא חכם לעלות על ההגה תחת השפעת אלכוהול ואפילו לא עם מעט אלכוהול מעל המותר. במידה ונתפסתם על ידי שוטר ההשפעות עשויות להיות מרחיקות לכת. עם זאת, אל תנסו להתחמק מהשוטר או מהבדיקה ובצעו אותה לבקשתו של השוטר, אחרת תספגו קנס כבד, עונש כבד עוד יותר כשתתבקשו להישפט וכאמור תיחשבו לנוהגים בשכרות כיוון שסירבתם לעשות את הבדיקה. צוות משרד עו"ד נהיגה בשכרות דוד ואיילת גולן ישמח לסייע לכם בנושא.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support