ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות היא אחת מבין העבירות הנפוצות בישראל. בני נוער שחוזרים ממסיבה ביום חמישי בערב או מבוגרים שהשתתפו באירוע צוות של החברה, כולם עלולים להיתפס בבדיקת ינשוף כשבגופם 290 מיקרוגרם אלכוהול ואף יותר. עורך דין נהיגה בשכרות יכול לסייע לנהגים הנאשמים, ללוות אותם לאורך ההליך המשפטי המייגע, להקל בעונשם או להוציא אותם זכאים.

עורך דין נהיגה בשכרות – דעו את זכויותיכם

מעצר על ידי שוטרים יכול להיות מלחיץ, בייחוד אם אתם החשודים העיקריים בעבירה. נהג לחוץ עלול לעשות טעויות שונות שיכולות לתרום להרשעתו בסופו של דבר. משום כך, אם עוצר אתכם שוטר בחשד לעבירת נהיגה בשכרות, אלה כמה דברים חשובים שאתם צריכים לדעת:

  • זכותכם לראות עורך דין – בכל מצב יש לכם הזכות לדרוש להיפגש עם עורך דין נהיגה בשכרות. אם השוטרים אינם מוכנים לתת לכם להתראות עם עורך דין, נסו לתעד את התנהלותם על ידי צילום והקלטה. על כל פנים, מומלץ לקרוא לעזרתו של עורך דין מקצועי אשר ילווה אתכם לאורך כל המשפט וינחה אתכם לגבי הדברים שעליכם להגיד.
  • תקלה בינשוף – אם אתם מסרבים להיבדק בבדיקת הינשוף, אתם מואשמים באופן מידי בנהיגה בשכרות. לפיכך, במקרה זה מומלץ להסכים לבדיקה בכל מצב. לעתים ניתן לקבוע כי השימוש בינשוף אינו נעשה לפי הכללים. לדוגמה, אם עורך הדין מצליח להוכיח כי הינשוף לא עבר כיול ובעקבות זאת הראה תוצאה שגויה, הנאשם יזוכה מן האשמה.
  • שיבוש תוצאות – ישנם גורמים המשבשים את התוצאות של הינשוף כדוגמת מי פה שאחד הרכיבים שלהם הוא אלכוהול או תרופות מסוימות. לפני שאתם מבצעים את בדיקת האלכוהול, חשוב ליידע את השוטרים לגבי נטילת תרופות או שימוש בתרסיסים לפה.

עו"ד דוד גולן – להתייעץ עם מומחה

משרד עורכי הדין בראשותו של עו"ד דוד גולן הוא משרד ותיק המספק שירותים בתחום דיני התעבורה. לעורך דין גולן ניסיון רב בנושא התחבורה, ויש לו אף רישיון לייצג חיילים בבתי דין צבאיים. המשרד פתוח לכל אדם המחפש עורך דין נהיגה בשכרות ללא הבדלי דת וגזע. כאן תוכלו לקבל מענה בנושאים שונים, בנוסף לנהיגה בשכרות, כדוגמת נהיגה ללא רישיון, שחרור ממעצר, הגעה לידי הסדר טיעון ועוד.

לנהיגה בשכרות יש השלכות קשות שרק עורך דין יכול לטפל בהן

ייצוג משפטי מתחיל הרגע שבו נעברת העבירה, לכאורה. עוד לפני שמגיעים לכתב אישום, עוד לפני שממצים את החקירה במשטרה, עוד לפני שמתחילים לפרט את הסעיפים. זהו סדר הדברים הנכון בכל תחום משפטי, ובמקרים של עבירות תעבורה על אחת כמה וכמה. הסיבה פשוטה – זה נראה כאילו עבירת תנועה היא קלה יחסית והרשעה בה אינה גוררת סנקציות קשות, אבל ההרשעה היא תמיד חלק מגיליון הרשעות שמשתרך אתכם לכל החיים, ואי אפשר לשנות דברים בדיעבד.

נהיגה בשכרות היא אחת העבירות החמורות ביותר שיש במדינת ישראל ובכלל, ולכן המדינה מחמירה עם העוברים אותה כמה שיותר. על מנת להרתיע, על מנת להעניש, על מנת להביא לצדק כל מי שפגע במישהו אחר בגלל שתייה מופרזת ונהיגה בהשפעת אלכוהול. הדרישה מנהגים להיות אחראים למעשיהם מתחילה כבר משיעור הנהיגה הראשון, והיא אינה מסתיימת לעולם – עורך דין נהיגה בשכרות .

משפט בגלל נהיגה תחת השפעה

כל עבירה של נהיגה בהשפעת אלכוהול גוררת שלילה של רישיון הנהיגה. השלילה נעה מ-30 יום מיד עם תפיסת הנהג, ועד כמה שנות שלילה לאחר משפט. אולם זה אינו הכל. דרגות החומרה הולכות ועולות בעבירות אלה, כך כשבסופו של דבר תאונה בגלל נהיגה בשכרות עלולה להגיע לכדי כתב אישום בגלל הריגה. אם התמזל מזלכם ויש לכם זכות להליך שימוע בזמן שנתפסתם, אל תעברו אותו לבד. קל וחומר כאשר עברתם עבירה חמורה מכך וכתב אישום יוגש נגדכם בוודאות. ליווי משפטי וייצוג ראוי יגרום לכל טענותיכם להישמע במלואן ללא הגבלות שאינכם מכירים.

כדי להבטיח שזכויותיכם לא ייפגע כתוצאה מעבירת נהיגה בהשפעת אלכוהול התקשרו למשרד המוביל בישראל בתחום התעבורה, דוד ואילת גולן, שיסייעו לכם לעבור כל שימוע או הליך משפטי בשלום.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים