ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

עורך דין תאונות דרכים

ייצוג משפטי ע"י עורך דין תאונות דרכים

תאונות דרכים נעות בחומרתן מהקל ביותר של נזק למכונית בלבד, ועד החמורה ביותר – פגיעה בנפש ובגוף. כל תאונה כזאת דורשת טיפול מקצועי וליווי הנהגים והנפגעים משני הצדדים על ידי עורך דין תאונות דרכים. אם אתם הנהגים הפוגעים, אין ספק שההליכים שייפתחו נגדכם יהיו ממושכים ועלולים להסתיים בענישה מסוימת, כולל שלילת רישיון או סנקציות משפטיות נוספות. אם אתם הנפגעים, אתם צופים מהצד במדינה התובעת בשמכם, אבל גם לכם מגיע ייצוג של נפגעי עבירה ובהמשך גם זכות לתביעה אזרחית לקבלת פיצוי.

כל התאונות הן טראומה, כמובן, ולכן לא מומלץ לעבור אותן לבד מבלי להתמצא בלשון החוק על כל סעיפיו ומשמעויותיו. ההשלכות לעתיד משמעותיות במיוחד ובית המשפט אינו המקום שאפשר להבין בקלות את התנהלותו במקרים כאלה.

ליווי משפטי עם עורך דין תאונות דרכים מומחה

כאשר נגרמת פגיעה בנפש חומרת האישום עולה להריגה, והיא משתנה לפי רמת המודעות של הנהג למעשיו. גרימת מוות ברשלנות היא דרגת אישום נוספת במקרה של תאונת דרכים עם הרוגים, וכאשר האישום הוא כזה ברור מאליו כל נאשם זקוק לייצוג מקצועי של עו"ד תאונות דרכים. ללא ייצוג כזה וללא הגשת כתב הגנה מפורט המתמודד עם כל סעיפי כתב האישום, התוצאות עלולות להיות הרות גורל. גם כאשר אתם נמצאים מהצד השני של התאונות ואתם רוצים לוודא ששומרים על זכויותיכם, ייצוג הנפגעים על ידי עורכי דין יבטיח שתקבלו אותן במלואן.

במקרים כאלה, עורכי הדין ילוו גם את המשפט של הנהגים הפוגעים ויעקבו אחר כל ההשלכות שלו. אם אתם רוצים להבטיח שזכויותיכם גם כנאשמים במשפט יישמרו והייצוג שלכם יהיה המקצועי ביותר, אל תהססו להתקשר כבר כעת למשרד עורכי הדין המוביל בישראל בדיני תעבורה, משרד דוד ואילת גולן.

 דוד גולן עורך דין תאונות דרכים

תאונת דרכים היא אירוע קשה הפוקד את ארצנו מדי יום ביומו כמעט. נהגים בלתי זהירים הנוהגים במהירות גבוהה או הולכי רגל שלא צייתו לרמזור וחצו באור אדום עלולים להיקלע לסיטואציה בלתי נעימה. עורך דין תאונות דרכים מסייע לאדם שעבר תאונה לקבל את הפיצויים המגיעים לו כחוק. שהרי, תאונת דרכים עלולה לגרום לנזק גופני לטווח ארוך, נזק אשר ימנע מהאדם לעבוד במשרה מלאה או לבצע פעולות יום יומיות פשוטות.

במה מטפל עורך דין תאונות דרכים

הגיוון הרב של תאונות הדרכים יוצר סוגיות משפטיות שונות. אלה רק כמה מבין המקרים שבהם מטפלים עורכי דין תאונות דרכים:

  • תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה – לעתים קרובות תאונת דרכים מתרחשת בדרך לעבודה, בזמן עבודת שטח או בנסיעה ממקום העבודה אל הבית. במקרה זה יכול הנפגע לתבוע הן את הביטוח הלאומי והן את הביטוח שבו מבוטח רכבו. ועדיין, כדאי להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים כדי לקבל את סכום הכסף הגבוה ביותר, שכן לא ניתן לקבל פיצויים כפולים משני הגורמים.
  • ערעור על פסק דין – לפעמים בית המשפט פוסק לנפגע פיצויים נמוכים מדיי אשר אינם יכולים לכסות את כל ההוצאות הרפואיות. במקרה זה מבקש המבוטח לערער על ההחלטה, תוך התייעצות עם עורך דין.
  • ההבדל הוא בסוג הרכב – עורכי דין תאונת דרכים מיומנים צריכים להכיר את החוקים הנועדים לתאונות הנגרמות על ידי כלי רכב שונים כדוגמת אופנוע, רכב פרטי או משאית, ובהתאם לכך גם להפנות את הלקוח לגורמים רפואיים המטפלים בסוגי הפגיעות. לפי הפגיעות השונות ניתן לקבוע את גובה הפיצויים.

עו"ד דוד גולן – כי מגיע לכם פיצוי

עו"ד דוד גולן הוא עורך דין תאונות דרכים מקצועי ומנוסה אשר לא ישאיר אתכם ללא הפיצויים המגיעים לכם כחוק. המשרד של עו"ד גולן דוגל בצדק ושוויון בעבור הלקוחות המגיעים אליו. כך שאם אתם חושבים שפסקו לכם פיצויים נמוכים מדי, או שלדעתכם הפוגע לא בא על עונשו, אתם מוזמנים לפנות למשרד. לעו"ד גולן כ-30 שנות ניסיון בתחום התעבורה. בסיום לימודי המשפטים שלו באוניברסיטה העברית בירושלים, החל גולן לעבוד כתובע משטרתי מטעם ענף התנועה, ומשם החל לצבור את הידע שלו בתחום.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים