ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  דוד גולן עו"ד לתעבורה

  תחום דיני התחבורה הוא נחלתו של עו"ד לתעבורה הבקיא בכל הכללים והסעיפים הקטנים הנוגעים לענייני עבירות תנועה. אם אנו מעורבים בתאונת דרך, עורך דין לתעבורה הוא האדם הראשון שנרצה לשוחח אותו. איש מקצוע הבקיא בכל רזי החוק יכול ללוות אותנו בבטחה בבית המשפט, להקל בעונש ואף להוציא אותנו זכאים.

  עו"ד לתעבורה – כיצד הוא יכול לעזור

  אם הואשמתם בעבירת תנועה או שהייתם מעורבים בתאונת דרכים, חשוב לוודא שמייצג אתכם אדם מהימן ומקצועי. משום כך, מומלץ להשקיע זמן ולמצוא את עורך הדין המקצועי ביותר. אלה כמה דרכים שבהם יכול לעזור לכם עו"ד לתעבורה ולסייע לכם לצאת מהתסבוכת שנקלעתם אליה:

  • לדעת מה להגיד – מרבית הנהגים אינם עורכי דין – הם לא בקיאים בהתנהלות בבית המשפט ולעתים, מתוך ניסיון להצטדק בפני השופט, הם מסבכים את המצב אף יותר. עורך דין מקצועי יכול להכין את הלקוח לקראת המשפט ההולך וקרב ולתדרך אותו לגבי המשפטים שעליו להגיד.
  • לא הכול אבוד – גם אם הואשמת בעבירה כמו נהיגה במהירות מופרזת או נהיגה בהשפעת אלכוהול, אין זה אומר שלא ניתן לצאת מהמצב. עורך דין מיומן ומקצועי יכול להוכיח, למשל, שמצלמת המהירות לא צילמה את מספר הרכב כראוי, או שהייתה תקלה טכנית בבדיקת האלכוהול וכי לא בוצע כיול לינשוף.
  • הקלה בעבירה – לעתים שוטרי תנועה נוהגים להחמיר בעבירות. לדוגמה, הם יכולים להאשים את הנהג בנהיגה בקלות ראש (הנחשבת לעבירה חמורה יותר) במקום בנהיגה מתוך חוסר זהירות (נחשבת לעבירה קלה יותר). עורך דין מיומן יכול להוכיח שהלקוח שלו ביצע עבירה קלה ובכך להפחית מחומרת עונשו.

  עו"ד דוד גולן – נלחם על כל תיק

  כשאתם פונים למשרד עורכי דין הפועל כבר למעלה מ-20 שנה, אין סיבה לדאגה. הצוות של עו"ד דוד גולן מוכן לסייע לכם לצאת בשלום מכל האשמה שהוטחה בכם, גם אם ביצעתם עבירת תנועה שנראית לכם בעייתית. עורך דין דוד גולן עצמו הוא עו"ד לתעבורה העוסק בתחום התעבורה במשך שנים רבות, והוא אף רשאי לייצג חיילים בבית הדין הצבאי. תוכלו לפנות למשרד עורכי הדין בכל תחום – קנסות, שחרור ממעצר, ביטול פסילת רישיון, נהיגה ללא רישיון, נהיגה בשכרות, הרשעה בעבירות קטלניות ועוד.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support