ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  דיני תעבורה

  דיני תעבורה בישראל

  פקודת התעבורה בישראל היא זאת שמסדירה את כל חוקי התחבורה ביבשה ומנהלת את כל מה שקשור ברישוי נהגים ורכב, ואת כל התחום של עבירות התנועה. תחום זה נקרא דיני תעבורה, ועורכי דין המומחים בו יודעים על בוריה את פקודת התעבורה על כל גלגוליה, סעיפיה והשינויים שנערכו בה במרוצת השנים. כל מה שמתקשר לנהיגה ועבירות שנעשות בגללה, כמו תאונות דרכים, עבירות חניה, עבירות תנועה וההשלכות שלהן, כולם נכללות בתחום זה.

  מאליו ברור שרק מי שזהו מקצועו יוכל לומר לכם גם אם העבירה שעברתם ובגינה הוגש נגדכם כתב אישום או נרשם לכם דו"ח כלשהו יכולים לגרום לכם יותר נזק מאשר אתם משערים. עורכי הדין בתחום זה יכולים גם לגרום לכך בעבודה מיומנת שכתבי אישום שחייבים להיות מוגשים יהיו גם פחות חמורים, בהכירם את לשון החוק.

  בדיני תעבורה חובת התייעצות עם עו"ד

  כאמור, במהלך השנים נערכו שינויי בחוק כך שבמקרים רבים נוצרו לפני הנהג ברירות שונות או הוחמרו בו סעיפים מסוימים. כך, במקום תשלום קנס ישנה כעת ברירת משפט, שהיא הליך שמאפשר לכם לבחור בין תשלום קנס לבין עמידה למשפט. אם ידוע לכם שאתם יכולים לשכנע את בית המשפט שלא עברתם את העבירה או שיש לכם נסיבות מקילות, זה בדיוק המקום שבו עורכי הדין מתחום דיני תעבורה יכולים לעשות למענכם את העבודה ולייצג אתכם. גם במקרים שבהם אתם נוהגים בשכרות והחוק החמיר מאוד עם העבריינים, יש לעורכי הדין מקום לתמרן ולייצג אתכם בצורה מיטבית יותר מאשר תוכלו לעשות זאת בעצמכם.

  על מנת להבין טוב יותר את מצבכם המשפטי ולקבל ייעוץ וליווי לכל אורך ההליכים המשפטיים, התייעצו כעת עם משרד מוביל בתחום התעבורה, משרד דוד ואילת גולן.

  דיני תעבורה וחוקי תחבורה

  התחום המשפטי הוא כזה אשר מכיל הרבה מאוד נושאים בחובו, אחד מאלה הוא התחום של החקיקה והאכיפה עבור עבירות אשר מתבצעות בתחום התעבורה. הרבה מאוד אנשים הם כאלה אשר יש להם רכב לצרכי עבודה, רכב פרטי שבו הם נוסעים או רכב שבו הם נוסעים והוא לא נמצא בבעלות שלהם בכלל.

  בכל מקרה שבו אדם מבצע עבירה אשר קשורה אל תחום התעבורה, כולל אנשים שאין להם רישיון כלל, כמו במקרה של חציית רחוב במקום אסור או חצייה של מעבר חצייה ברמזור אדום, אדם כזה אשר נתפס יהיה צפוי לענישה שיכולה להיות על ידי אקט מידי שנעשה על ידי קצין משטרה במקום או על ידי ענישה אשר תתרחש רק לאחר הבאתו אל בית משפט למיצוי הדין עמו. זקוקים לסיועו של עורך דין מומחה בתחום דיני תעבורה? צרו קשר בהקדם עם עורך דין תעבורה דוד גולן.

  דיני תעבורה: מבינים את המצב המשפטי

  בכל מקרה בו עומדים להגיע אל בית המשפט, ואפילו ברגע בו מבינים כי ישנה בעיה שתחומה הוא בתחום דיני תעבורה, זה חשוב מאוד לפנות אל יעוץ מעורך דין מומחה בתחום רק בשל העובדה המאוד ברורה כי אנשים שאינם מגיעים מן התחום הזה כלל אינם מבינים את המצב המשפטי שבו הם נמצאים מאותו הרגע והלאה. עורך דין דיני תעבורה מסייע לראות את המצב כפי שהוא מבחינה משפטית, ובהתאם לכך להדריך את הלקוחות שלו שעברו עבירה כל שהיא בדיני תעבורה לגבי המשך הצעדים ומה שניתן לעשות במסגרת החוקים הקיימים.

  תמרונים משפטיים במסגרת החוק

  אולי זה נראה כי כל סוג של עבירה היא בגדר של דבר שיוקצה לו סוג של ענישה, אבל גם הסוגים השונים של העבירות וגם טווח הענישה הם דבר שאר יכולים להשתנות לטובת האדם שביצע את העבירה רק בשל היכולת והמומחיות של עורך דין שעוסק לא מעט בעניינים מעין אלה, להביא את התיק אל הסיום הכי מוצלח שיכול להיות במסגרת הפרטנית של כל לקוח.

  זוהי לא רק הזכות של אדם להתייעץ עם עודך דין, אלא זו החובה שלו לעשות זאת אם הוא רוצה לקבל את הדין לאחר שעשתה פעילות משפטית שיוצרת את מרחב התמרון הכי יעיל במסגרת של החוקים בדיני תעבורה. עורך דין יפרש את הסיטואציה מבחינת הליכים משפטיים ויטרח כמיטב הבנתו על מנת שאם יהיה כתב אישם הוא יהיה עד כמה שפחות חמור, ואם ניתן להוציא את הלקוח זכאי – אזי עבודתו המקצועית הושלמה על הצד הטוב ביותר שאפשר לצפות אליו.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support