ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

דיני תעבורה

דיני תעבורה בישראל

פקודת התעבורה בישראל היא זאת שמסדירה את כל חוקי התחבורה ביבשה ומנהלת את כל מה שקשור ברישוי נהגים ורכב, ואת כל התחום של עבירות התנועה. תחום זה נקרא דיני תעבורה, ועורכי דין הממחים בו יודעים על בוריה את פקודת התעבורה על כל גלגוליה, סעיפיה והשינויים שנערכו בה במרוצת השנים. כל מה שמתקשר לנהיגה ועבירות שנעשות בגללה, כמו תאונות דרכים, עבירות חניה, עבירות תנועה וההשלכות שלהן, כולם נכללות בתחום זה.

מאליו ברור שרק מי שזהו מקצועו יוכל לומר לכם גם אם העבירה שעברתם ובגינה הוגש נגדכם כתב אישום או נרשם לכם דו"ח כלשהו יכולים לגרום לכם יותר נזק מאשר אתם משערים. עורכי הדין בתחום זה יכולים גם לגרום לכך בעבודה מיומנת שכתבי אישום שחייבים להיות מוגשים יהיו גם פחות חמורים, בהכירם את לשון החוק.

בדיני תעבורה חובת התייעצות עם עו"ד

כאמור, במהלך השנים נערכו שינויי בחוק כך שבמקרים רבים נוצרו לפני הנהג ברירות שונות או הוחמרו בו סעיפים מסוימים. כך, במקום תשלום קנס ישנה כעת ברירת משפט, שהיא הליך שמאפשר לכם לבחור בין תשלום קנס לבין עמידה למשפט. אם ידוע לכם שאתם יכולים לשכנע את בית המשפט שלא עברתם את העבירה או שיש לכם נסיבות מקילות, זה בדיוק המקום שבו עורכי הדין מתחום דיני תעבורה יכולים לעשות למענכם את העבודה ולייצג אתכם. גם במקרים שבהם אתם נוהגים בשכרות והחוק החמיר מאוד עם העבריינים, יש לעורכי הדין מקום לתמרן ולייצג אתכם בצורה מיטבית יותר מאשר תוכלו לעשות זאת בעצמכם.

על מנת להבין טוב יותר את מצבכם המשפטי ולקבל ייעוץ וליווי לכל אורך ההליכים המשפטיים, התייעצו כעת עם משרד מוביל בתחום התעבורה, משרד דוד ואילת גולן.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים