ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  עו"ד תעבורה במרכז

  אם יש לכם רישיון נהיגה, היעזרו בעו"ד תעבורה במרכז מקצועי

  אתם מקבלים רישיון נהיגה ויוצאים לדרככם, בתקווה שלעולם לא תעברו עבירות נהיגה. אולם החיים חזקים מכל, ולעתים אתם נתקלים בצורך להתייעץ עם עורכי דין בתחום בגלל שלל סיבות. לא חייבים להיקלע לתאונת דרכים כדי להתייעץ ולקבל ליווי משפטי של עו"ד תעבורה תל אביב. לעתים, גם בעיית קנסות חניה ונהיגה מצטברים דורשים טיפול מתוחכם יותר אם לא הגיעו בזמן, אם הצטברו מבלי שטיפלתם בהם או שיש לכם השגות וערעורים עליהם. בתחום דיני התעבורה מטפלים בכל ענייני הרכב והנהיגה, כולל נהיגה בשכרות וכל תאונה שנגרמת כתוצאה ממנה. אם הייתם אתם הנפגעים כהולכי רגל, גם שם ייצגו אתכם עורכי הדין בתחום זה ויבטיחו את הזכויות שלכם לפיצוי ולמיצוי הדין עם הנהגים.

  עו"ד תעבורה במרכז מונע סיבוכים

  לכאורה, נדמה שאם רק מגיעים לפני השופט או הרשויות אפשר פשוט לטעון את מה שיש לכם לומר והכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. אולם במקרים רבים קורה שהייצוג העצמי מקל ראש בדקויות החוק ובאפשרויות שהוא מספק לתביעה להקשות עליכם את החיים. קנסות, ריבית, עונשי שלילת רישיון ואפילו מאסר ועבודות שירות הם חלק מהתוצאות של מי שלא הבין את החוק לאשורו ולכן הוגש נגדו כתב אישום מחמיר שהיה יכול להיראות אחרת לגמרי עם ייצוג משפטי.

  ליווי של עו"ד תעבורה במרכז אמנם אינו מבטיח זיכוי ודאי, אבל מונע הסתבכות נוספת בסעיפים של כתב אישום שעורך דין יכול היה לטפל בהם עוד לפני שנסגרו. את המשא ומתן ואת המגעים עם התביעה הניחו לעורכי דין אמינים ומנוסים, וכך תצליחו למנוע רבות מההשלכות של כתב אישום לא נוח לכם. התקשרו למשרד עו"ד לתעבורה דוד ואילת גולן, כדי לשמוע איך נוכל לעזור לכם על הצד הטוב ביותר.

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support