ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

 • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

  בית המשפט העליון התיר יציאה לעבודה לנהג שנעצר עד תום ההליכים בגין נהיגה בפסילה

  כב' השופט אדמונד לוי קיבל את נימוקי הערר שהוגש ע"י עו"ד דוד גולן, וקבע כי למרות שהמדובר נהג שאינו מקפיד לקיים את צווי בתי המשפט ונוהג בזמן פסילה הרי ש"מניעת יציאתו של העורר לעבודה הוא צעד לו נודעת חומרה יתרה, ולא היה מקום לנקוט בו ככל שניתן יהיה להבטיח כי מעבידו או אחר מטעמו יוודא כי במהלך העבודה לא ינהג העורר ברכב מנועי".

  בית המשפט העליון הפך החלטה של שתי ערכאות קודמות והורה לאפשר לנהג אשר נתפס נוהג לכאורה כאשר הוא פסול מנהיגה לקבל היתר ליציאה לעבודה.

  ב"כ הנהג, עו"ד דוד גולן, ציין בפני כב' השופט אדמונד לוי כי קיימת מחלוקת עובדתית לגבי תוקפן של הפסילות משנת 2003 והוסיף כי בנסיבות האמורות אין מקום למנוע מן הנהג את האפשרות לפרנס את משפחתו.

  בית המשפט העליון קיבל כאמור את הערר והורה על השבת התיק לבית המשפט לתעבורה לצורך בחינת החלופה המוצעת לעניין היציאה לעבודה "וככל שתימצא ראויה, יקבע בית המשפט את השעות בהן יהיה רשאי העורר לשהות מחוץ לביתו, והערבויות שנועדו להבטיח כי לא ינהג ברכב". בש"פ 411/10 וולוס נ' מדינת ישראל (ניתן ביום 25/01/2010).

  קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

   חברה לבניית אתרים בניית אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support