ימי פעילות א’-ה’. ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

9:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-628-7500

  • en

במקרים דחופים

052-347-0202

קיבלתם דו"ח תעבורה? שללו לכם את הרישיון? אנחנו כאן כדי לעזור

עו"ד תאונות דרכים

עו"ד מומחה בתאונות דרכים

תאונות דרכים נגרמות על ידי סיבות שונות אבל בכולן הנהלים ברורים ואחידים – יש לדווח עליהן מיד ויש להחליף פרטים אם מעורב בהן אדם נוסף. אמנם, יש הבדל בין תאונות הדרכים עם נפגעים לכאלה שאין בהן כאלה, אבל חובה לוודא בתוך 24 שעות שיודעים כי אתם מעורבים בתאונה, במיוחד אם שוטר מבקש מכם זאת. מומלץ לקבל ייעוץ משפטי כבר מהרגע שבו זה קרה והתאוששתם, משום שההשלכות לכך על עתידכם גדולות ומכריעות. עורך דין תאונות דרכים ייצג אתכם מהרגע הראשון וילווה את כל ההליכים משום שקרוב לוודאי שיהיה משפט.

רכב שהיה מעורב בתאונה עם נפגעים יישאר במקום ואסור להימלט, אלא לסייע בחילוץ והזעקת עזרה לנפגעים. כל זה ישפיע בוודאות גם על בית המשפט אם תעזבו את המקום. אם לא הגיע שוטר ועליכם לעזוב, מסרו את פרטיכם האישיים למי שנותר במקום או לכוחות ההצלה.

בכל תאונה פנו למשרד עו"ד תאונות דרכים אילת ודוד גולן

כל תאונה כזאת תגיע בסופו של דבר משפט, גם אם לא הייתה זו אשמתכם. כל מה שתעשו מאותו רגע ישליך על חומרת כתב האישום ועל הדרך שבה תוצגו בבית המשפט על ידי התביעה. עו"ד תאונות דרכים יידע להסביר את מעשיכם טוב יותר אם תנהגו כחוק וכפי שמצופה מכל אדם אחראי. הבהלה מובנת אולם יש  לציית לחוק בכל מקרה ולשאת בהשלכות. מכאן ברור למה ייצוג משפטי הולם שמלווה אתכם מהרגע הראשון עשוי להשפיע הן בחקירת המקרה על ידי המשטרה והן על התביעה והגשת כתב האישום נגדכם.

כדי להבטיח ששמעו את הצד שלכם בצורה מיטבית, כדי לוודא שתמונת התאונה האמיתית נמסרה לבית המשפט, סמכו על עורכי הדין המנוסים של משרד דוד ואילת גולן לדיני תעבורה, שיידעו לייצג אתכם כראוי ולפרוס את כל המכלול כראוי. התקשרו לקבל את הייצוג המשפטי הנאות ביותר בתאונות דרכים עכשיו.

קרתה לך תאונה? שללו לך את הרישיון אנחנו נעזור לך, השאר פרטים ונחזור בהקדם

חברה לבניית אתרים בניית אתרים